Ķekavas basketbolisti zaudē ar 43 punktu starpību, Babītes komanda – ar 45

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Pamatīgas sagrāves piektdienas vakara spēlēs piedzīvoja divi Pierīgas basketbola klubi. BK “Ķekava” Latvijas kausa izcīņas mačā ar 43 punktu starpību zaudēja basketbola klubam “Ventspils”, bet “Babīte” Reģionālās basketbola līgas spēlē piekāpās Jelgavas “Mitausports” ar “mīnus 45”.

Ķekavas basketbolistiem zaudējums 69:117 savās mājās pirms atbildes mača Ventspilī neļāva sapņot par uzvaru divu spēļu summā un iekļūšanu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Pirmā puslaika vidū laukuma saimnieku pārsvars bija minimāls (22:21), taču vēl pirms lielā pārtraukuma tas sasniedza 20 punktus (55:35), trešās ceturtdaļas vidū pārsniedza 30 (75:44), bet beigās bija 111:68. Divu spēļu summā iespaidīga titulētā BK “Ventspils” uzvara 228:137.

Otrajā spēlē BK “Ķekava” labā Elvijs Mičulis guva 19, Edgars Štelmahers 16 un Dāvis Klegeris 14 punktus.

Gluži līdzīgi aizritēja arī spēle Babītes sporta kompleksā Piņķos. Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki zaudēja vēl tikai 24:26, pēc pirmā puslaika 42:55, pēc trim ceturtdaļām jau 45:89, bet beigās 59:104.

Mājiniekiem 17 punktus guva Edvards Liepiņš, 12 punktus Aigars Hermanis un 11 punktus Gints Artmanis. “Babīte” debijas sezonā RBL no pirmajām desmit spēlēm vinnējusi tikai vienā.