Pierīgas florbola klubi brīvdienās svin piecas uzvaras piecās spēlēs

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Iespaidīgus panākumus Latvijas virslīgas florbola čempionātā guvušas abas Ķekavas dāmu komandas un Ulbrokas vīru klubs – kopā tie izcīnīja uzvaras visās piecās spēlēs un ieņem vietas turnīra tabulu augsšgalā.

Vīru virslīgā divas mājas spēles aizvadīja “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” florbolisti. Sestdien Ulbrokā pie viņiem viesojās sporta kluba “Pārgauja” vienība. Pirmajā trešdaļa laukuma saimnieki nonāca zaudētājos 2:4, vēlāk atguva vadību, taču vēl otrās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 6:6. Līdz otrajam pārtraukumam Ulbrokas florbolisti pretinieku vārtos iemeta trīs bumbiņas, trešā perioda sākumā vēl divas un nodrošināja izšķirošo pārsvaru – beigu rezultāts 12:8.

Četrus golus uzvarētāju labā guva Rolands Kovaļevskis, četrus punktus nopelnīja arī Kārlis Jānis Petrovskis (0+4), pa trim – Valters Lapiņš, Kristers Eglītis un Matīss Kristians Morozovs (visiem pa 2+1).

Svētdien pret Bauskas komandu “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” florbolisti pirmā perioda vidū nonāca zaudētājos, taču turpinājumā pilnībā dominēja laukumā un svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru 15:2. Pa četriem rezultatuvitātes punktiem nopelnīja Daniels Jānis Anis (2+2) un Rolands Līdums (1+3), pa diviem vārtiem guva Valters Lapiņš, Matīss Tepers un Niks Ķuzulis.

Divi panākumi un seši punkti ļāvuši ulbrokiešiem izvirzīties turnīra tabulas pirmajā vietā – desmit uzvaras un 29 punkti 13 spēlēs. Punkts mazāk ir florbola klubam “Valmiera”, 26 punkti, taču tikai desmit spēlēs, ir Cēsu “Lekringam”, bet ceturto pozīciju saglabā “Ķekava” – 21 punkts 12 mačos.

Dāmu virslīgas turnīrā pie diviem panākumiem tika “FK Ķekava” florbolistes. Sestdien viesos pret “Līgatni” viņas pēc divām trešdaļām zaudēja 0:2, taču pēdējās 20 minūtēs iemeta trīs vārtus – 3:2. Divreiz precīza bija Ilze Medne, divi rezultativitātes punkti arī Paulai Metālai (0+2).

Svētdien mājas spēlē pret Cēsu “Lekringu” jau pašas ķekavietes iztērēja divu vārtu pārsvaru (3:3), tomēr pēdējās piecās minūtēs iemeta vēl divus golus un guva uzvaru 5:3. Pa trim punktiem Paulai Metālai (2+1) un Katrīnai Katei Fībigai (1+2).

Virslīgas vicelīderes “Ķekavas Bulldogs/NND” florbolistes svētdien viesojās pie Kocēnu florbola kluba otrās dāmu komandas “Rubene-1”.  Vienīgos vārtus viešņas zaudēja 11 sekundes pirms pamatlaika beigām,  bet līdz tam Ķekavas kluba labā Anna Mūrniece, Karīna Saidova, Līga Vancāne un Anna Ankudinova bija guvušas četrus – 4:1.

Virslīgas turnīra tabulā pirmo vietu saglabā Kocēnu “Rubene” (27 punkti 9 spēlēs), viņam seko novadnieces “Ķekavas Bulldogs/NND” (24 p. 10 sp.) un “FK Ķekava” (18 p. 8 sp.). Astoņas virslīgas komandas aizvadīs divu apļu turnīru, divas labākās komandas uzreiz kvalificēsies pusfinālam, bet 3.-6.un 4.-5.vietu ieguvējas izspēlēs ceturtdaļfināla sērijas.