Rīgas futbola čempionātā uzvaras svin Salaspils un Babītes komandas, zaudējumi Ādažos un Upesciemā

Latvijas futbola trešās līgas turnīrā jeb Rīgas čempionātā kārtējās spēles aizvadījušas vairākas Pierīgas komandas. Vienā no tām divu Pierīgas novadu klubi tikās savā starpā.

Garkalnes pagasta Upesciema stadionā vietējā sporta kluba futbolisti uzņēma Salaspils sporta kluba “Kengaroos” komandu. Jau 9.minūtē viesus vadībā izvirzīja Makars Siņakovs, un rezultāts nemainījās līdz pat kompensācijas laika ceturtajai minūtei, kad salaspiliešu uzvaru nostiprināja Daniils Fogels – “Kengaroos” komandai otrais panākums sezonā 2:0.

Pie uzvaras tika arī Babītes sporta kluba futbolisti, kuri izbraukumā ar 3:1 pārspēja “Riga United” vienību. Spēles sākumā uzvarētājiem precīzi sita Ņikita Žarovs, bet pēdējās 15 minūtēs divreiz izcēlās Efraims Valutadatils.

Graujošu sakāvi 2:9 mačā pret “Tente/Beitar” futbolistiem Ādažos piedzīvoja futbola skolas “Rakari” komanda. Abus vārtus mājinieku labā Oskars Lucis un Kristaps Aleksandrovs guva spēles pēdējās sešās minūtēs, kad pacīnīties par punktiem jau bija sen par vēlu.

Babītes sporta kluba dāmu komandu debitējusi Sieviešu pirmās līgas turnīrā, un pirmā spēle beidzās ar sāpīgu 0:5 zaudējumu viesos pret “BFC Daugavpils” futbolistēm.

Nedēļas nogalē dažādu Latvijas mēroga futbola turnīru spēles paredzētas vairākos Pierīgas stadionos – Upesciemā, Baldonē, Olainē, Ķekavā, Piņķos un Siguldā.