Ķekavas basketbolisti savās mājās pārliecinoši pieveic pastarīšus

Basketbola klubs “Ķekava” izcīnījis pārliecinošu uzvaru otrdien vakarā “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēlē savās mājās pret Rietumu grupas pastarīti BJBS “Rīga”/DNS komandu.

Līdz otrās ceturtdaļas vidum laukumā ritēja gluži līdzīga cīņa, un ķekaviešu pārsvars nepārsniedza dažus punktus. Taču pirmo puslaiku mājinieki noslēdza ar 13 punktiem pēc kārtas un atpūtā devās jau ar solīdu 40:23 handikapu.

Trešajā ceturtdaļā jaunie rīdzinieki 19 punktu starpību dažu minūšu laikā sadeldēja līdz astoņiem (51:43), taču tūdaļ pat sekoja BK “Ķekava” atbildes trieciens (67:47), pēc kura viesiem iespēju atspēlēties vairs nebija – 79:57.

Ķekavas komandas rindās rezultatīvākie bija Elvijs Mičulis ar 20 un Kaspars Zālītis ar 16 punktiem.

NBL Rietumu grupas turnīra tabulā BK “Ķekava” saglabā piekto vietu – četras uzvaras un četri zaudējumi.