Kalnu slēpotājs Zvejnieks ieņem 26.vietu milzu slalomā

• Autors:  LETA
Foto - infoski.lv Foto - infoski.lv

veices kalnu slēpotājs Marko Odermats svētdien Pekinas olimpiskajās spēlēs triumfēja milzu slaloma sacensībās, savukārt Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks ieņēma 26.vietu.

Odermats, kurš bija līderis arī pēc pirmā brauciena, divu braucienu summā finišēja divās minūtēs un 9,35 sekundes.

Sudraba godalgu izcīnīja Slovēnijas sportists Žans Kranjecs, kurš čempionam piekāpās 0,19 sekundes, bet labāko trijnieku noslēdza francūzis Matjē Fevrs, zaudējot 1,34 sekundes uzvarētājam.

Mārupietis Zvejnieks, kurš pēc pirmā brauciena ieņēma 33.vietu, otrajā braucienā uzlaboja savu pozīciju un divu braucienu summā atpalika no Odermata 13,28 sekundes.

Sacensību pirmais brauciens notika sniegputenī, kas apgrūtināja gan redzamību, gan ietekmēja trases stāvokli.

Pirmajā braucienā uz starta līnijas stājās 87 kalnu slēpotāji, no kuriem finišu sasniedza 54 sportisti. Savukārt pēc otrā brauciena finiša līniju sasniedza 47 kalnu slēpotāji.