"Audas" futbolisti zaudē Tukumā, "Super Nova" – Salaspilī

Foto - sportacentrs.com Foto - sportacentrs.com

Latvijas futbola virslīgas 12.kārtas spēlēs zaudējumus otrdien piedzīvojušas abas ar Pierīgas novadiem saistītās komandas. Ķekavas futbola klubs “Auda” viesos nedaudz negaidīti piekāpās FK “Tukums 2000”/”Telms” vienībai, bet sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti savās mājās zaudēja “Riga FC”.

FK “Auda” futbolisti Tukumā nokļuva zaudētājos 16.minūtē, bet 15 minūtes līdz beigām zaudēja otros vārtus, kad laukuma saimnieki realizēja 11 metru soda sitienu, turklāt vēl arī palika skaitliskā mazākumā. Par spīti tam viesi metās atspēlēties, taču atguva tikai vienus vārtus – precīzs bija Staņislavs Krapuhins. “Auda” piedzīvoja zaudējumu 1:2, bet “Tukums 2000” futbolisti pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Tukumnieki līdz ar ar uzvaru pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem SK “Super Nova”/Salaspils futbolistiem palielinājuši līdz četriem punktiem. Joprojām bez uzvarām spēlējošie salaspilieši otrdien savās mājās ar 1:4 piekāpās “Riga FC” vienībai. Vienīgos vārtus mājinieku labā 68.minūtē guva Jevgeņijs Miņins, tobrīd panākot 1:3.

Virslīgas turnīra tabulas līderpozīcijās ir “Valmiera FC” komanda ar 29 punktiem 12 spēlēs. FK “Auda” ir piektajā vietā (18 punkti 11 spēlēs), bet SK “Super Nova”/Salaspils – devītajā vietā (3 p. 12 sp.).