Aptauja Inčukalnā: Kā vērtējat sludinājumu portāla ss.lv slēgšanu?

(Komentēt)
Aptauja Inčukalnā: Kā vērtējat sludinājumu portāla "ss.lv" slēgšanu? Foto: Einārs Binders un arhīvs
12. augusts, 8:56

Valsts ieņēmumu dienests nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla "ss.lv" darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem.

 

Agrita, sociālās aprūpes darbiniece:
Par portālu "ss.lv" esmu dzirdējusi, bet pati internetā neko nepērku un nepārdodu. Taču saprotu, ka cilvēkiem šāds portāls vajadzīgs un tā slēgšana ir aplamība. Bet gan jau valsts zina, kāpēc tā rīkojas.
Dagnis, mežstrādnieks:
Man portāls "ss.lv" dažkārt noderējis, jo šo un to caur portāla sludinājumiem esmu nopircis. Labāk jau būtu portālu likuši mierā, jo tā jau tāda karošana ar afišu vien iznāk. Arī vietā uzreiz nekas labāks neradīsies.
Ineta, tirdzniecības pārstāve:
Nupat dzirdēju radio, ka "ss.lv" esot kaut kādas nepatikšanas. Pati gan šajā vietnē neko nedz pirkusi, nedz pārdevusi neesmu, bet saprotu, ka vietā radīts jauns portāls. Uzņēmēju smadzenes jau tā iekārtotas, ka tad, ja vienas durvis aizveras, tūdaļ tiek meklēta iespēja atvērt citas.
Mārcis, zemnieks:
Portālu "ss.lv" izmantoju ļoti bieži, gan pērkot dažādus pakalpojumus, gan caur portālu pārdodot savus ražojumus. Šim portālam jau īsti alternatīvas nav. Iespējams, ka tur kaut kādas problēmas ar nodokļu maksāšanu varētu būt, bet neesmu dzirdējis, ka cilvēki būtu sūdzējušies, ka ir apkrāpti. Triju vai piecu eiro no klienta dēļ liels uzņēmums sev nepatikšanas nemeklēs.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Inčukalnā @incukalnanovads @LatvianHorses svinīgi aizvadītas 10. Vislatvijas zirgu dienas aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/yFxUNlMLKe
aprinkislv
Sākusies dabas grāmatvedība Latvijā aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/1QRmLWG7yY
aprinkislv
Foto: Olainē aizvadīti trešie Latvijas Velo svētki aprinkis.lv/sports/item/39… pic.twitter.com/cTGDZRM4DR

Twitter Citi raksta

Saulkrastic
Saulkrastu TIC atkārtoti izdevis ceļvežus "Pāri četrām upēm" un "Vēsturiskie kūrorti un meditācija piejūras dabā".… twitter.com/i/web/status/8…
SalaspilsSporto
2.septembrī - Salaspils bērnu sporta svētki KARLSONS 2017 Salaspils sporta nama stadions Kā jau ierasts, jaunā... fb.me/2g5IrDPRH
sigulda_lv
Siguldas dzelzceļa staciju piepildīs klavieru skaņas: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/5Lo4Bwj1Pl

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017