Aptauja Inčukalnā: Kā vērtējat sludinājumu portāla ss.lv slēgšanu?

(Komentēt)
Aptauja Inčukalnā: Kā vērtējat sludinājumu portāla "ss.lv" slēgšanu? Foto: Einārs Binders un arhīvs
12. augusts, 8:56

Valsts ieņēmumu dienests nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla "ss.lv" darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem.

 

Agrita, sociālās aprūpes darbiniece:
Par portālu "ss.lv" esmu dzirdējusi, bet pati internetā neko nepērku un nepārdodu. Taču saprotu, ka cilvēkiem šāds portāls vajadzīgs un tā slēgšana ir aplamība. Bet gan jau valsts zina, kāpēc tā rīkojas.
Dagnis, mežstrādnieks:
Man portāls "ss.lv" dažkārt noderējis, jo šo un to caur portāla sludinājumiem esmu nopircis. Labāk jau būtu portālu likuši mierā, jo tā jau tāda karošana ar afišu vien iznāk. Arī vietā uzreiz nekas labāks neradīsies.
Ineta, tirdzniecības pārstāve:
Nupat dzirdēju radio, ka "ss.lv" esot kaut kādas nepatikšanas. Pati gan šajā vietnē neko nedz pirkusi, nedz pārdevusi neesmu, bet saprotu, ka vietā radīts jauns portāls. Uzņēmēju smadzenes jau tā iekārtotas, ka tad, ja vienas durvis aizveras, tūdaļ tiek meklēta iespēja atvērt citas.
Mārcis, zemnieks:
Portālu "ss.lv" izmantoju ļoti bieži, gan pērkot dažādus pakalpojumus, gan caur portālu pārdodot savus ražojumus. Šim portālam jau īsti alternatīvas nav. Iespējams, ka tur kaut kādas problēmas ar nodokļu maksāšanu varētu būt, bet neesmu dzirdējis, ka cilvēki būtu sūdzējušies, ka ir apkrāpti. Triju vai piecu eiro no klienta dēļ liels uzņēmums sev nepatikšanas nemeklēs.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
FOTO: Pie kūpošām krāsmatām. Nelaime Siguļos @Carnikavas_nov aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/uuZucFJeN3
aprinkislv
Naktī nodedzis Carnikavas dievnams Siguļos aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/xSKmzUKcjH
aprinkislv
Ķekavas novada @Kekavas_novads domes deputāte: Piederība partijai nemainīs dotos solījumus aprinkis.lv/sabiedriba/pol… pic.twitter.com/6igtA58n9M

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
Carnikavas domes vadītāja @DJurevica: Pierīgas sabiedriskā transporta sistēmas jāuztic plānošanas reģionam: lsm.lv/raksts/zinas/l…
Marupes_novads
Mārupes novada Zelta kāzu pāru godināšanas pasākums 2017 youtu.be/hqBnD8-hyS8 via @YouTube
muzejsbaldone
Aicinām baldoniešus piedalīties Baldones pašdarbības kolektīvu vēstures izstādes veidošanā: līdz 19. janvārim bijuš… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017