Aptauja Saulkrastos: Vai esat sava novada patriots?

(Komentēt)
Aptauja Saulkrastos: Vai esat sava novada patriots? Foto: Ģirts Kondrāts un arhīvs
12. novembris, 15:30

Par patriotiem uzskata cilvēkus, kuri mīl savu valsti. Taču patriotisms izpaužas arī pozitīvā attieksmē pret savu dzimto vietu un līdzcilvēkiem. Vēl vairāk – šādā izpausmē patriotisms iegūst konkrētākas, izmērāmas dimensijas.

Jautrīte, mājsaimniece:
Protams, ka jūtos kā savas pašvaldības patriote. Šeit dzīvoju jau divdesmit gadus. Tāpēc vien ir skaidrs, ka šī vieta ir manējā. Te skolā gāja mani bērni, tagad – mazbērni. Mazas nebūšanas jau ir visur, bet tas nav iemesls, lai negribētos stāvēt un krist par savu novadu.
Biruta, pensionāre:
Saulkrastos dzīvoju vairāk nekā 60 gadu un neredzu nevienu iemeslu, lai dotos prom no šejienes. Nesen pastkastītē saņēmu uzaicinājumu ziedot valsts karoga uzstādīšanai. Lepnums, ka tāds karogs plīvos arī mūsu novadā. Protams, par pašu līdzekļiem kaut ko izveidot ir svarīgi, bet vai es mazāk lepotos, ja karoga mastu uzbūvētu un paceltu pašu vēlētā dome?
Kārlis, skolnieks:
Dzīvoju Saulkrastos, bet skolā eju kaimiņu novadā. Par patriotismu ikdienā daudz nedomāju. Vienkārši interesējos, kas Saulkrastos interesants notiek, palīdzu kādam, ja redzu, ka viņam tas nepieciešams. Tas jau ir pats par sevi saprotams.
Alīna, mācās Saulkrastu vidusskolā:
Esmu dzimusi Rīgā, bet Saulkrastos dzīvoju tikai divus gadus. Te tagad ir manas mājas. Man te patīk, bet tāpēc vien sacīt, ka jau esmu kļuvusi par īstu vietējo patrioti, negribētu. Droši vien, ja vajadzētu izdarīt kaut ko labu sava novada labā, tad arī izdarītu.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aicina piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā @Saulkrastu_nov @Saulkrastic… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Xr2XjThQ0w
aprinkislv
Goda jūrmalnieka titulu šogad saņem uzņēmējs Lauris Aleksejevs un treneris Genādijs Samoilovs… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
"Aizliegtais paņēmiens" iedvesmu operācijai “Barona ielas bruģis” smēlies Carnikavas nov. rīcībā, liekot būvniekam… twitter.com/i/web/status/9…
Saulkrastic
RT @akprodmedia: Latvijas karoga pacelšana Saulkrastos: youtu.be/djR23gSLApA?a, #Saulkrasti
Stopini_Latvia
Pabeigta Līdumnieku ielas posma pārbūve Sauriešos bit.ly/2zVzsKt pic.twitter.com/iAyInuPjA1

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017