The Weather Company: Gaidāma silta un mitra ziema

(Komentēt)
"The Weather Company": Gaidāma silta un mitra ziema Foto: pixabay.com
22. novembris, 7:52

Eiropas lielāko daļu sagaida kārtējā siltā ziema, turklāt Ziemeļeiropā būs daudz nokrišņu, prognozē ASV uzņēmums "The Weather Company".

Otrdien publicētajā prognozē teikts, ka vienīgi Rietumeiropā ziemas vidējā gaisa temperatūra būs tuvu normai vai nedaudz zem tās, aukstākais laiks gaidāms ziemas pirmajā pusē.

Siltākā ziema prognozēta Austrumeiropā, kur gan decembris, gan janvāris, gan februāris būšot siltāks nekā ierasts.

Eiropas ziemeļos daudz līs un snigs, savukārt Dienvideiropā nokrišņu būs mazāk nekā parasti, prognozē "The Weather Company".

Baltijas valstīs tiek prognozēta caurmērā silta un mitra ziema.

Oktobrī "The Weather Company" paredzēja, ka decembris Baltijas valstīs varētu būt aukstāks par normu; jaunākā prognoze nosliekusies par labu siltākam un lietainākam laikam visas ziemas garumā.

Kopumā siltu ziemu ar visai lielu nokrišņu daudzumu Latvijā prognozē arī Lielbritānijas un Francijas meteoroloģijas dienesti, savukārt Eiropas Vidēja termiņa laika prognožu centra sezonālā prognoze liecina, ka ziema gaidāma nedaudz siltāka un ar mazāku nokrišņu daudzumu nekā ierasts.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Olaines novadā – tikai vienu vidusskolu? aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/B89WiT29C8
aprinkislv
Māris Zanders. Dažas pārdomas, pirms sākas iepirkšanās drudzis aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Knxe2p0z8l

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
Gada sportisti Jūrmalā – Tīna Laura Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs jurmala.lv/lv/sabiedriba/… pic.twitter.com/XSRALcgQMO
Ikskilelv
Aicinām pieteikt saldumu paciņu saņemšanai Ikšķiles novadā deklarētos bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītība… twitter.com/i/web/status/9…
Sigulda_Thrills
Ar saukli Ziemasspēki nāk" Siguldā norisināsies Ziemassvētku pasākumi un koncerti- m.facebook.com/story.php?stor… pic.twitter.com/F9ACZNGLGi

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017