Olaines futbolistēm ceturtā uzvara, ķekavietēm trešais zaudējums

Foto - FK "Olaine" Foto - FK "Olaine"

Sieviešu futbola līgas ceturtās kārtas spēlē futbola klubs “Olaine”, gūstot četrus vārtus, sestdien savās mājās izcīnīja ceturto uzvaru, bet Ķekavas “Auda”, ielaižot trīs vārtus, piedzīvoja trešo zaudējumu.

Olainietes savās mājās uzņēma Rīgas Futbola skolas komandu. Pirmajā puslaikā milzīgo teritoriālo pārsvaru laukuma saimniecēm nekādi neizdevās realizēt. Toties pēc pārtraukuma jau pirmajās piecās minūtēs vispirms Anete Stepiņa realizēja 11 metru soda sitienu, bet brīdi vēlāk pretinieču vārtsardzes atvairīto bumbu vārtos ievirzīja Petra Postaža. Puslaika vidū piecu minūšu laikā Stepiņa un Postaža iesita vēl pa vieniem vārtiem un nodrošināja savai komandai pārliecinošu uzvaru 4:0

Turpretī spēlē Ķekavā, kurā FK “Auda” tikās ar Liepājas Futbola skolas komandu un piedzīvoja zaudējumu 0:3, visi trīs goli tika gūti līdz pārtraukumam. Divreiz precīza viešņu rindās bija čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Annija Gabriela Andersone, kura četros mačos guvusi septiņus vārtus.

Sieviešu futbola līgas turnīra tabulā pēc četrām kārtām FK “Olaine” ar simtprocentīgu punktu summu 12 ieņem pirmo vietu un par diviem punktiem apsteidz tuvākās sekotājas liepājnieces. FK “Auda” ar vienu punktu ir sestajā vietā astoņu klubu konkurencē.

Latvijas Sieviešu pirmās līgas trešās kārtas spēlē otro neveiksmi piedzīvoja FK “Olaine” otrā komanda. Viņu pretinieces FK “Jelgava” futbolistes līdz otrā puslaika vidum bija panākušas 2:0 savā labā, drīz pēc tam Laura Kallase vienus vārtus atguva, taču ne vairāk – 1:2.