Salaspils futbolisti uzvar Piņķos, "Upesciems" zaudē "Kadagai"

Foto – Jevgeņija Obodņikova Foto – Jevgeņija Obodņikova

Pamazām apgriezienus uzņem Rīgas futbola čempionāts jeb Latvijas futbola trešās līgas Centra grupas turnīrs, kurā piedalās vairākas Pierīgas novadu komandas. Pagaidām vislabāk klājies jaunatnes futbola kluba “Daugava” un Salaspils futbola skolas apvienotajai komandai, kas četrās pirmajās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras.

Pēdējo panākumu Salaspils futbolisti guva Piņķos, kur ar 5:1 pieveica Babītes sporta kluba vienību. Pirmajā puslaikā nepilnu 15 minūšu laikā divreiz Sandis Švāns un divreiz Nikita Lazarenko panāca 4:0 viesu labā. 13 minūtes pirms beigām laukuma saimniekiem goda vārtus guva Matiass Melki, bet jau brīdi vēlāk Sergejs Momots atjaunoja četru vārtu pārsvaru.

Citā Rīgas čempionāta spēlē ceturtdien “ASK Kadaga”/Ostas sporta kluba komanda ar 1:0 pārspēja “Upesciema Warriors” futbolistus, turklat vienīgos vārtus Emīls Bisenieks iesita jau sestajā minūtē.

Turnīra līderi ar 12 punktiem četrās spēlēs ir JFK “Daugava”/Salaspils FS futbolisti. Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” otrajai komandai un futbola klubam “Union” ir pa 6 punktiem (3 spēlēs), “Upesciema Warriors” 3 (3), bet Babītes sporta klubam trīs zaudējumi trijos mačos.