Aptauja Garkalnē. Vai un kā izjūtat alkoholisko dzērienu cenu izmaiņas?

(Komentēt)
Aptauja Garkalnē. Vai un kā izjūtat alkoholisko dzērienu cenu izmaiņas? Foto: Liene Ozola un arhīvs
10. marts, 8:38

No šā gada 1. marta ir paaugstinātas akcīzes nodokļa likmes visiem alkoholiskajiem dzērieniem, arī alum. Akcīzes nodokļa izmaiņas ietvertas nodokļu reformā.

Līdz ar to Latvijā piemērojamā akcīzes nodokļa likme stiprajam alkoholam kļuvusi līdzvērtīga nodokļa likmei Lietuvā, taču salīdzinājumā ar Igauniju tā saglabājas būtiski zemāka. Tiesa, marta pirmajās dienās vairākiem alkoholiskajiem dzērieniem bija vēl iepriekšējās cenas.

Andris, autovadītājs
Neesmu pamanījis cenu izmaiņas, jo pēdējā laikā alkoholu nepērku. Taču uzskatu, ka cenu kāpums tikai nāks par labu spekulantiem, kuri varēs vairāk nopelnīt.
Aina, aprūpētāja
Tā kā es alkoholu nelietoju, uz tā cenām vispār neskatos, nepievēršu tam uzmanību. No vienas puses, ir labi, ka cena stiprajiem dzērieniem pieaug, taču, no otras puses, ieguvēji noteikti būs nelegālā alkohola tirgotāji.
Aivars, strādnieks
Martā vēl neesmu pircis alkoholu, taču cenu pieaugums bija neizbēgams, lai izlīdzinātos cenu līmenis ar kaimiņvalstīm. Un tas ir normāli.
Ausma, pensionāre
Par cenu paaugstinājumu dzirdēju pa radio, taču pati tam nepievēršu uzmanību. Visam cenas pieaug, kāpēc lai nepaaugstinātos arī alkohola cena?
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Pierīgā sākusies kūlas degšanas sezona aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/jLFgpluLYO
aprinkislv
Grāmatu draugiem nav pamata satraukumam, Pierīgas bibliotēkas neaiztiks aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/t6CCcDQIjG
aprinkislv
Ulbrokas florbolisti @FSMasters @Stopini_Latvia pusceļā uz finālu aprinkis.lv/zinas/item/439… pic.twitter.com/0CVAnjo7ZR

Twitter Citi raksta

BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa
sigulda_lv
Otrdien @LIAALatvija Siguldas Biznesa inkubatorā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena „No idejas līdz biznesam”… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Jauno komponistu un izpildītāju konkurss “Skaņuraksti Ādažos” jau 23.martā goo.gl/xbPjZj

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018