Aptauja Saulkrastos: Vai esat gatavi bērzu sulas sezonai?

(Komentēt)
Aptauja Saulkrastos: Vai esat gatavi bērzu sulas sezonai? Foto: Ģirts Kondrāts un no arhīva
10. aprīlis, 13:40

Līdzko atlaidīsies zeme, sāksies bērzu sulas tecināšanas laiks. Veselības speciālisti iesaka pavasara sulu sezonā izdzert vismaz sešus litrus bērzu sulas, jo tai piemītot arī dziednieciskas īpašības.

 

Dāvis, students:
Bērzu sulu, kad tas ir iespējams, dzeru tāpēc vien, ka man tā garšo. Sulu parasti sagādā radi. Tā īsti visām brīnumainajām īpašībām, ko piedēvē bērzu sulai, gan neticu. Tās dzeršana pavasarī drīzāk ir paaudžu paaudzēs mantots paradums. Arī šogad, līdzko bērziem sula sāks tecēt, sākšu to dzert.
Maruta, sociālā darbiniece:
Kad pavasarī sākas sulu laiks, kolēģi allaž uz darbu atnes pa bērzu sulas traukam. Patīkami taču baudīt kaut ko tādu, kas nāk no dabas – tieši no koka, nevis pirkts veikalā. Patiesībā jau nemaz neatceros tādu gadu, kad pavasarī būtu iztikts bez bērzu sulas. Turklāt – kāpēc gan neticēt, ka bērzu sula dara labu organismam?
Māris, strādā bankā:
Pats gan bērzos neurbju – to dara gan mani, gan sievas vecāki. Bērzu sulu dzeram visa ģimene, jo tā taču ir garšīga, it īpaši, kamēr svaiga. Tad nu šogad atliek noķert īsto brīdi, kad tā sāks tecēt.
Diāna, medicīnas darbiniece:
Katru gadu mūsu opis no bērza pie mājas tecina sulu. Tad visi to dzeram, turklāt lielos daudzumos. Pēc ziemas tāda sulu kūre noteikti ir veselīga un palīdz organismam attīrīties. Bērzu sulas rezerves neveidojam, lietojam, kamēr svaiga.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Grxlo5rxNE

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018