Aptauja Saulkrastos. Vai sekojat līdzi informācijai par to, cik pērn nopelnījušas valsts amatpersonas?

(Komentēt)
Aptauja Saulkrastos. Vai sekojat līdzi informācijai par to, cik pērn nopelnījušas valsts amatpersonas? Foto: Liene Ozola
14. aprīlis, 8:49

Laikā no 15. februāra līdz 3. aprīlim valsts amatpersonām jāiesniedz kārtējā valsts amatpersonas deklarācija par iepriekšējo gadu. Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai, kārtējā gada deklarācija būtu jāsniedz 57 676 valsts amatpersonām.

Savukārt medijos sāk parādīties informācija par augstu valsts amatpersonu, tostarp valsts uzņēmējsabiedrību vadītāju, atalgojumu 2017. gadā. Dažkārt šie skaitļi ir ļoti apjomīgi, salīdzinot ar vidējo darba samaksu Latvijā.

Jevgēnijs, bijušais skolotājs
Daļēji sekoju līdzi šai informācijai. Mājās to kopīgi pārrunājam, un secinājums par amatpersonu atalgojumu nav visai rožains – ir ļoti liela atšķirība starp zemāk un augstāk atalgotajiem amatiem, un tas rada lielu netaisnības sajūtu, jo cilvēks ir cilvēks, un diez vai viens var strādāt desmitiem reižu ražīgāk nekā otrs.
Vladimirs, pensionārs
Es par to labāk neinteresējos, jo negribu savus nervus bendēt. Ja sāku par to domāt, vienīgais, ko varu izsecināt, ir neizpratne – kā tā var būt, ka man, visu mūžu nostrādājušam, ir jādzīvo, domājot, vai es varēšu nopirkt nepieciešamos medikamentus vai nē, bet citi tikmēr par nodokļu maksātāju naudu saņem tik fantastiskas algas!
Juris, pensionārs
Prieks, ka cilvēki saņem atalgojumu par darbu! Es domāju, tas ir labi, ka arī amatpersonām ir darbs un tās par to saņem algu. Un tas ir no katra paša atkarīgs, cik viņš saņem un kā strādā. Katram ir jācenšas, lai būtu vairāk naudas un labāks darbs.
Arnolds, pensionārs
Tas neko nemaina, vai cilvēks saņem 2000 vai 5000 eiro lielu atalgojumu. Būtiskākais ir tas, ka ir "uzpūsti" štati. Es dzīvoju Saulkrastos jau no 70. gadiem. Savulaik ciema padomē strādāja priekšsēdētājs un vēl trīs cilvēki, kopā četri. Tagad "pentagonā", kā tautā sauc domes ēku, strādā aptuveni 100 cilvēku, un visi saņem labas algas.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018