SEB bankas vadītāja: Ar laiku arī Latvijā varētu būt vienots visu banku bankomātu tīkls

(Komentēt)
"SEB bankas" vadītāja: Ar laiku arī Latvijā varētu būt vienots visu banku bankomātu tīkls Foto: arhīvs
2016. gada 24. novembris, 13:30

Ar laiku arī Latvijā varētu būt vienots visu banku bankomātu tīkls, intervijā aģentūrai BNS sacīja "SEB bankas" valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

"Domājams, kādā brīdī par to [vienotu bankomātu tīklu] vienosies. Tas ir gan laika, gan izmaksu jautājums. Tā šobrīd nav prioritāte," teica Tetere, piebilstot, ka šobrīd šāds risinājums jau ir ieviests Zviedrijā.

Tāpat viņa pastāstīja, ka šobrīd bankas klienti ļoti aktīvi izmanto "draudzīgo" bankomātu tīklu, kurā "SEB bankas" klienti skaidru naudu bez papildu komisijas maksas var izņemt arī "DNB Bankas" un "Swedbank" bankomātos. "Ir klienti, kas šo iespēju izmanto regulāri, lielākoties vietās, kur nav tieši "SEB bankas" bankomāts," piebilda Tetere.

Jautāta, vai cilvēki vēl aizvien aktīvi izmanto iespēju apmaksāt arī rēķinus bankomātos, "SEB bankas" valdes priekšsēdētāja atbildēja apstiprinoši. "Jā, vēl nesen mēnesī bija veikti 8000 maksājumu," teica Tetere, piebilstot, ka banka gan vēlas mazināt rēķinu apmaksu bankomātos, jo ir daudz citu, ērtāku iespēju to apmaksai.

Viņa arī pastāstīja, ka rēķinus bankomātos apmaksā ne tikai vecāka gadagājuma iedzīvotāji, bet arī gados jaunie. "Protams, vecāka gadagājuma klientu īpatsvars ir lielāks, bet ir arī gados jauni klienti, kas to dara," sacīja Tetere.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ropažos: Kā vērtējat ideju palielināt aizsardzības budžetu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/6Xaf873qA5

Twitter Citi raksta

Saulkrastu_nov
Jau šodien sākas starptautiskais festivāls "Saulkrasti Jazz" @SaulkrastiJazz Būs arī bezmaksas koncerti Saules lauk… twitter.com/i/web/status/1…
JurmalaLV
FOTO: Jomas ielas svētki nosvinēti!🎉 flickr.com/photos/jurmala… pic.twitter.com/5Jc8ZP9Nmn
Saulkrastic
Šodien 15:00 laipni lūgti Saules laukumā baudīt @SaulkrastiJazz festivāla bezmaksas koncertu un 19:00 Minhauzena Un… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018