Olainfarm pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī

(Komentēt)
"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī
2013. gada 16. septembris, 12:17

Olaines novadā esošā zāļu ražotāja A/S "Olainfarm" piederošā aptieku tīkla "Latvijas aptieka" pirmo jaunā koncepta aptieku plānots atvērt oktobrī.

Pirmā jaunā koncepta aptieka tiks atklāta Rīgā, Daugavas kreisajā krastā. Viena no jaunā koncepta iecerēm ir farmaceita pieejamības palielināšana pircējiem, ko nodrošinās dalītās un atvērtās letes. Tāpat ar jauno konceptu plānots izcelt un uzsvērt Latvijā ražotos produktus, vēsta biznesa portāls "Nozare.lv".

Patlaban "Olainfarm" piederošu aptieku tīkls sasniedzis 51 aptieku, taču kompānijai ir jau plāni par vēl dažu aptieku iegādi. Tiesa, par kurām aptiekām konkrēti ir runa, pagaidām informācijas nav. Pagaidām nav arī zināms arī precīzs datums oktobrī, kad varētu tikt atklāta pirmā jaunā koncepta aptieka. Ir norādes, ka tuvāko divu trīs nedēļu laikā "Olainfarm" varētu sniegt plašāku informāciju, izplatot paziņojumu.

Jānorāda, ka "Olainfarm" 2011. gada nogalē nopirka aptieku tīklu "Ilmas aptieka", sākot darboties arī farmācijas mazumtirdzniecībā. Pēc "Firmas.lv" informācijas, "Olainfarm" aptieku un medikamentu mazumtirdzniecības jomā vēl pieder uzņēmumi SIA "Inula Farma", SIA "Aptieka rudens 10", SIA "Veritas-Farm", SIA "Rudens laiks", SIA "Esplanāde Farm", SIA "Teriaks", SIA "Juko 99", SIA "Vita Plus Aptieka". Līdz šim aptieku tīkla izveidē kopumā investēti 12 miljoni eiro (8 433 648 miljoni lati). Mēneša laikā "Latvijas aptieku" tīkls apgroza vidēji no 500 000 līdz 700 000 latu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Aptauja

Jūsuprāt, Lielā talka ir...

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
FOTO: Talkas Pierīgā – no atkritumu vākšanas līdz strēlnieku piemiņas vietu sakopšanai aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/8UMQW7mA19
aprinkislv
FOTO: Lielā talka Pierīgas novados. aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/WHxAwnuAOd
aprinkislv
LBL3 ceturtdaļfināls: siguldieši zaudē savās mājās, carnikavieši uzvar viesos. aprinkis.lv/zinas/item/246… pic.twitter.com/qqN2zb5iOu

Twitter Citi raksta

Salaspilsnovads
"Lai labi ieaug viss, kas jau iestādīts un kas vēl būs," vēl oranžērijai Prezidents. pic.twitter.com/cnaj96oVnO
DJurevica
Pirmo reizi redzu cik ļoti LPS domes sēdē domas par finanšu sadali krasi atšķiras tomēr vērtīgākais ir diskusija.
DJurevica
Šodien LPS Domes sēdē uzdevums nofomulēt visu pašvaldību viedokli par jauno finanšu izlīdzināšanas modeli. Lai mums veicas!

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2015