"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī

(Komentēt)
"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī
2013. gada 16. septembris, 12:17

Olaines novadā esošā zāļu ražotāja A/S "Olainfarm" piederošā aptieku tīkla "Latvijas aptieka" pirmo jaunā koncepta aptieku plānots atvērt oktobrī.

Pirmā jaunā koncepta aptieka tiks atklāta Rīgā, Daugavas kreisajā krastā. Viena no jaunā koncepta iecerēm ir farmaceita pieejamības palielināšana pircējiem, ko nodrošinās dalītās un atvērtās letes. Tāpat ar jauno konceptu plānots izcelt un uzsvērt Latvijā ražotos produktus, vēsta biznesa portāls "Nozare.lv".

Patlaban "Olainfarm" piederošu aptieku tīkls sasniedzis 51 aptieku, taču kompānijai ir jau plāni par vēl dažu aptieku iegādi. Tiesa, par kurām aptiekām konkrēti ir runa, pagaidām informācijas nav. Pagaidām nav arī zināms arī precīzs datums oktobrī, kad varētu tikt atklāta pirmā jaunā koncepta aptieka. Ir norādes, ka tuvāko divu trīs nedēļu laikā "Olainfarm" varētu sniegt plašāku informāciju, izplatot paziņojumu.

Jānorāda, ka "Olainfarm" 2011. gada nogalē nopirka aptieku tīklu "Ilmas aptieka", sākot darboties arī farmācijas mazumtirdzniecībā. Pēc "Firmas.lv" informācijas, "Olainfarm" aptieku un medikamentu mazumtirdzniecības jomā vēl pieder uzņēmumi SIA "Inula Farma", SIA "Aptieka rudens 10", SIA "Veritas-Farm", SIA "Rudens laiks", SIA "Esplanāde Farm", SIA "Teriaks", SIA "Juko 99", SIA "Vita Plus Aptieka". Līdz šim aptieku tīkla izveidē kopumā investēti 12 miljoni eiro (8 433 648 miljoni lati). Mēneša laikā "Latvijas aptieku" tīkls apgroza vidēji no 500 000 līdz 700 000 latu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Aptauja

Kā vērtējat sabiedriskā transporta biļešu cenu pieaugumu?

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Naktī uz svētdienu Ķekavas novadā nodedzis viesu nams "Vilciņi" aprinkis.lv/zinas/item/230…
aprinkislv
Carnikavas novada Garciemā nākamgad plāno uzbūvēt daudzfunkcionālu sabiedrisko centru aprinkis.lv/sabiedriba/pas…
aprinkislv
Pirmais zobārsta un zobu higiēnista apmeklējums. Kurš nobijies vairāk - bērns vai vecāki?aprinkis.lv/sabiedriba/ves…

Twitter Citi raksta

ARozenberga
Vakardienas sporta prieki šodien dubultojušies-@Straujuma sveic Oskara Melbārža 4nieku ar Eiropas čempiona izcīnīšanu!MP sekoja tv live.
Ruksane
Es pat nevaru aptvert, kas notiktu, ja nodegtu mana privātā bibliotēka, bet tas, ka Maskavā sadeg 14 miljonu grāmatu, ir vājprāta šausmas.
janis_stauga
Piedavaju terminu "latviesu juridiskais tudalisms" - mes araju tauta, mums ipasuma nevajag, mus sildis dziesma delfi.lv/news/comment/c…
RKTsievietes

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2015