Olainfarm pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī

(Komentēt)
"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī
2013. gada 16. septembris, 12:17

Olaines novadā esošā zāļu ražotāja A/S "Olainfarm" piederošā aptieku tīkla "Latvijas aptieka" pirmo jaunā koncepta aptieku plānots atvērt oktobrī.

Pirmā jaunā koncepta aptieka tiks atklāta Rīgā, Daugavas kreisajā krastā. Viena no jaunā koncepta iecerēm ir farmaceita pieejamības palielināšana pircējiem, ko nodrošinās dalītās un atvērtās letes. Tāpat ar jauno konceptu plānots izcelt un uzsvērt Latvijā ražotos produktus, vēsta biznesa portāls "Nozare.lv".

Patlaban "Olainfarm" piederošu aptieku tīkls sasniedzis 51 aptieku, taču kompānijai ir jau plāni par vēl dažu aptieku iegādi. Tiesa, par kurām aptiekām konkrēti ir runa, pagaidām informācijas nav. Pagaidām nav arī zināms arī precīzs datums oktobrī, kad varētu tikt atklāta pirmā jaunā koncepta aptieka. Ir norādes, ka tuvāko divu trīs nedēļu laikā "Olainfarm" varētu sniegt plašāku informāciju, izplatot paziņojumu.

Jānorāda, ka "Olainfarm" 2011. gada nogalē nopirka aptieku tīklu "Ilmas aptieka", sākot darboties arī farmācijas mazumtirdzniecībā. Pēc "Firmas.lv" informācijas, "Olainfarm" aptieku un medikamentu mazumtirdzniecības jomā vēl pieder uzņēmumi SIA "Inula Farma", SIA "Aptieka rudens 10", SIA "Veritas-Farm", SIA "Rudens laiks", SIA "Esplanāde Farm", SIA "Teriaks", SIA "Juko 99", SIA "Vita Plus Aptieka". Līdz šim aptieku tīkla izveidē kopumā investēti 12 miljoni eiro (8 433 648 miljoni lati). Mēneša laikā "Latvijas aptieku" tīkls apgroza vidēji no 500 000 līdz 700 000 latu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Karina Putniņa Baldonē: Visu izšķirs personības, nevis partiju saraksti aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/p6DLKe3I2n
aprinkislv
Olaines futbolistes – pusotras uzvaras attālumā no medaļām aprinkis.lv/zinas/item/328… pic.twitter.com/jCcWv0V8V0
aprinkislv
@LVceli : Slēgs nobrauktuvi no Rīgas apvedceļa uz Daugavpils šoseju Rīgas virzienā aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/YOuJslyURS

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Jau nākamnedēļ arī Siguldas novadā tiks atzīmēta Zinību diena: sigulda.lv/public/lat/ pic.twitter.com/kEKweHQreI
Ulbrokas_biblio
Rīt, 24.augustā, plkst. 15.00 aicinām bērnus uz interaktīvu tematisku pasākumu "Kāpēc bruņurupucim bruņas sastāv no gabaliņiem?
Kekavas_novads
Laiks un norises vietas zinību dienā Ķekavas novada skolās kekava.lv/pub/?id=150&li… pic.twitter.com/pNYp2Xy7nm

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2016