"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī

(Komentēt)
"Olainfarm" pirmo jaunā koncepta aptieku plāno atvērt oktobrī
2013. gada 16. septembris, 12:17

Olaines novadā esošā zāļu ražotāja A/S "Olainfarm" piederošā aptieku tīkla "Latvijas aptieka" pirmo jaunā koncepta aptieku plānots atvērt oktobrī.

Pirmā jaunā koncepta aptieka tiks atklāta Rīgā, Daugavas kreisajā krastā. Viena no jaunā koncepta iecerēm ir farmaceita pieejamības palielināšana pircējiem, ko nodrošinās dalītās un atvērtās letes. Tāpat ar jauno konceptu plānots izcelt un uzsvērt Latvijā ražotos produktus, vēsta biznesa portāls "Nozare.lv".

Patlaban "Olainfarm" piederošu aptieku tīkls sasniedzis 51 aptieku, taču kompānijai ir jau plāni par vēl dažu aptieku iegādi. Tiesa, par kurām aptiekām konkrēti ir runa, pagaidām informācijas nav. Pagaidām nav arī zināms arī precīzs datums oktobrī, kad varētu tikt atklāta pirmā jaunā koncepta aptieka. Ir norādes, ka tuvāko divu trīs nedēļu laikā "Olainfarm" varētu sniegt plašāku informāciju, izplatot paziņojumu.

Jānorāda, ka "Olainfarm" 2011. gada nogalē nopirka aptieku tīklu "Ilmas aptieka", sākot darboties arī farmācijas mazumtirdzniecībā. Pēc "Firmas.lv" informācijas, "Olainfarm" aptieku un medikamentu mazumtirdzniecības jomā vēl pieder uzņēmumi SIA "Inula Farma", SIA "Aptieka rudens 10", SIA "Veritas-Farm", SIA "Rudens laiks", SIA "Esplanāde Farm", SIA "Teriaks", SIA "Juko 99", SIA "Vita Plus Aptieka". Līdz šim aptieku tīkla izveidē kopumā investēti 12 miljoni eiro (8 433 648 miljoni lati). Mēneša laikā "Latvijas aptieku" tīkls apgroza vidēji no 500 000 līdz 700 000 latu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Aptauja

Vai uzskatāt, ka potēšanās pret ērču encefalītu ir nepieciešama?

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Komentārs: Par ziloņu viesizrādēm Rīgas Cirkā jeb nomelnošanas kampaņa, kas izvērsta pret cirku un māksliniekiem aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Uzmanību visiem ādažniekiem un autovadītājiem! - Ceļa remontdarbus Ādažos veiks naktīs aprinkis.lv/sabiedriba/pas…

Twitter Citi raksta

bmxmarupe
Aicinam visus šodien 19.30. Sumināsim BMX pasaules čempionu B7 grupā Emīlu un atklāsim jauno pumptrack trasīti pic.twitter.com/rhch3WskV7
RigasDome
Šodien ūdens t Rīgas pludmalēs: Bābelīte – 25C; Vakarbuļļi – 19C; Vecāķi – 19C; Lucavsala – 22C; Ķīšezers, Rumbula un Ķīpsala - 22C.
TNSLatvia
Aptauja: 37% LV iedz. ir "par", bet 55% ir "pret" lēmumu aizliegt iebraukt Latvijā 3 Krievijas mūziķiem bit.ly/1rQ9QTo

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2014