Latvijas lepnums 2017

Uzņēmums Eco Stock Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas

(Komentēt)
Uzņēmums "Eco Stock" Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas Foto: arhīvs
17. jūlijs, 12:11

24. jūlijā plkst. 17.30 Olaines kultūras centra mazajā zālē notiks sabiedriskās apspriešanas sanāksme par SIA "Eco Stock" iecerēm Olaines novada Stūnīšos pārstrādāt automašīnu riepas, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Sabiedrisko apspriešanu rīko Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde, kas ir pieņēmusi izskatīšanai uzņēmuma iesniegumu B kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas saņemšanai. SIA "Eco Stock" Stunīšos Olaines novadā plāno uzstādīt automašīnu riepu pārstrādes iekārtu, kurā tiks izmantota zemas temperatūras pirolīzes metode.

Ieinteresētās personas savus viedokļus un priekšlikumus par uzņēmuma plāniem vides pārvaldei var iesniegt arī rakstiski līdz 18. augustam.

Olaines novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka publiskajā apspriešanā par "Eco Stock" būvniecības ieceri vietējie iedzīvotāji pauduši bažas par pārstrādes iespējamo negatīvo ietekmi uz veselību. Pašvaldībā saņemta arī 135 Stūnīšu iedzīvotāju parakstītā vēstule ar aicinājumu neļaut uzņēmumam izbūvēt pirolīzes iekārtu.

2015. gadā dibinātās SIA "Eco Stock" darbības nozare ir atkritumu apstrāde un izvietošana, liecina "Firmas.lv". Alvilam Mežalam piederošais uzņēmums reģistrēts Mārupē.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties. Plāns nedēļas nogalei Pierīgā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/tBNtpzIROi
aprinkislv
Top Zigmara Liepiņa operas Turaidas Roze jauniestudējums aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/mCNC6VNxyC
aprinkislv
10 ekspresjautājumi Mārim Slokam no grupas Klaidonis @Klaidonis_grupa aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/UbttmHrctP

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Valsts policija, sadarbojoties ar Stopiņu novada pašvaldības policiju, notver zagli Upeslejās skati.es/1129904
balticoasts
Salikām skolēnu mākslas darbus @Carnikavas_nov novadpētniecības centrā - nāciet skatīties! #dabasparkspiejūra… twitter.com/i/web/status/9…
JurmalaLV
🍁Rudens noskaņas Jūrmalā pic.twitter.com/pknIGGcB1I

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017