Uzņēmums Eco Stock Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas

(Komentēt)
Uzņēmums "Eco Stock" Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas Foto: arhīvs
2017. gada 17. jūlijs, 12:11

24. jūlijā plkst. 17.30 Olaines kultūras centra mazajā zālē notiks sabiedriskās apspriešanas sanāksme par SIA "Eco Stock" iecerēm Olaines novada Stūnīšos pārstrādāt automašīnu riepas, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Sabiedrisko apspriešanu rīko Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde, kas ir pieņēmusi izskatīšanai uzņēmuma iesniegumu B kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas saņemšanai. SIA "Eco Stock" Stunīšos Olaines novadā plāno uzstādīt automašīnu riepu pārstrādes iekārtu, kurā tiks izmantota zemas temperatūras pirolīzes metode.

Ieinteresētās personas savus viedokļus un priekšlikumus par uzņēmuma plāniem vides pārvaldei var iesniegt arī rakstiski līdz 18. augustam.

Olaines novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka publiskajā apspriešanā par "Eco Stock" būvniecības ieceri vietējie iedzīvotāji pauduši bažas par pārstrādes iespējamo negatīvo ietekmi uz veselību. Pašvaldībā saņemta arī 135 Stūnīšu iedzīvotāju parakstītā vēstule ar aicinājumu neļaut uzņēmumam izbūvēt pirolīzes iekārtu.

2015. gadā dibinātās SIA "Eco Stock" darbības nozare ir atkritumu apstrāde un izvietošana, liecina "Firmas.lv". Alvilam Mežalam piederošais uzņēmums reģistrēts Mārupē.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Bērnus un jauniešus aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/NJHAxUAQPn
aprinkislv
Nacionālajā botāniskajā dārzā @NBD_LV Salaspilī – sezonas pirmais stādu gadatirgus aprinkis.lv/zinas/item/446… pic.twitter.com/MPXvsJgvz7

Twitter Citi raksta

LVceli
Sauriešos šonakt un rīt būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve lvceli.lv/uncategorized/…
OlainesKulturai
Tautastērpu valkātājus un darinātājus aicina pieteikties Dziesmu un deju svētku tautastērpu skatei facebook.com/note.php?note_…
sigulda_lv
No šodienas sākusies pieteikšanās skriešanas pasākumu cikla „Sigulda Up Cup” pirmajam posmam:… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018