Uzņēmums Eco Stock Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas

(Komentēt)
Uzņēmums "Eco Stock" Olaines novada Stūnīšos plāno pārstrādāt automašīnu riepas Foto: arhīvs
17. jūlijs, 12:11

24. jūlijā plkst. 17.30 Olaines kultūras centra mazajā zālē notiks sabiedriskās apspriešanas sanāksme par SIA "Eco Stock" iecerēm Olaines novada Stūnīšos pārstrādāt automašīnu riepas, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Sabiedrisko apspriešanu rīko Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde, kas ir pieņēmusi izskatīšanai uzņēmuma iesniegumu B kategorijas piesārņojošas darbības atļaujas saņemšanai. SIA "Eco Stock" Stunīšos Olaines novadā plāno uzstādīt automašīnu riepu pārstrādes iekārtu, kurā tiks izmantota zemas temperatūras pirolīzes metode.

Ieinteresētās personas savus viedokļus un priekšlikumus par uzņēmuma plāniem vides pārvaldei var iesniegt arī rakstiski līdz 18. augustam.

Olaines novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka publiskajā apspriešanā par "Eco Stock" būvniecības ieceri vietējie iedzīvotāji pauduši bažas par pārstrādes iespējamo negatīvo ietekmi uz veselību. Pašvaldībā saņemta arī 135 Stūnīšu iedzīvotāju parakstītā vēstule ar aicinājumu neļaut uzņēmumam izbūvēt pirolīzes iekārtu.

2015. gadā dibinātās SIA "Eco Stock" darbības nozare ir atkritumu apstrāde un izvietošana, liecina "Firmas.lv". Alvilam Mežalam piederošais uzņēmums reģistrēts Mārupē.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Vēlēšanu iepriekšējā balsošanā Ķekavā @Kekavas_novads piedalījušies 23 % balsstiesīgo aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/ZvYWP6Ynzs
aprinkislv
Pierīgas pašvaldību apvienība iezīmē svarīgākos problēmjautājumus nākamajai četrgadei aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/TNQcaJBIRG
aprinkislv
No 1. augusta gaidāmas būtiskas izmaiņas Ekspress Ādaži autobusu maršrutos aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/IzosGP47dD

Twitter Citi raksta

DJurevica
Izpildīt prasību, ka vidusskolā jābūt 2 paralēlklasēm ar 25 bērniem katrā, neviena no Pierīgas pašv. izpildīt nevarēs. Vai to mums vajag?
Saulkrastic
Saulkrastu pludmales glābšanas dienests informē, ūdens temperatūra +18C.
Kekavas_novads
Saņemtas Titurgas ezera ūdens analīzes – situācija normalizējusies kekava.lv/pub/?id=150&li… #ĶekavasNovads pic.twitter.com/TS5k4xt9iL

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017