Aprinkis.lv - Uzņēmēji rīko tikšanos Saulkrastos, lai veidotu iekārojamāko kūrortu Baltijā

Uzņēmēji rīko tikšanos Saulkrastos, lai veidotu iekārojamāko kūrortu Baltijā

(Komentēt)
Uzņēmēji rīko tikšanos Saulkrastos, lai veidotu iekārojamāko kūrortu Baltijā Foto: facebook.com/saulkrastuuznemeji
2017. gada 25. augusts, 9:49

31. augustā Saulkrastos, "Jūras parkā", notiks "Uzņēmēju brokastis". Pasākuma ideja ir panākt labvēlīgāku vidi jaunu investīciju piesaistei un uzņēmējdarbības vides attīstībai ar mērķi radīt kvalitatīvāko kūrortu Baltijā.

Kā vēsta rīkotāji, Saulkrasti ir pilsēta ar unikālu atrašanās vietu un nenovērtētu uzņēmējdarbības potenciālu. Jūra un Rīgas tuvums pilsētu var padarīt par vienu no iekārojamākajiem kūrortiem Baltijā. Taču uzņēmēju sašķeltība, jaunu investoru neticība pilsētas izaugsmei panākusi to, ka Saulkrasti nav izmantojuši savu potenciālu pilnībā.

"Tieši tāpēc mēs, Saulkrastu uzņēmēji, esam apvienojušies un izveidojuši "Saulkrastu uzņēmēju biedrību", lai radītu mūsdienīgu un caurspīdīgu platformu katram, kurš ir ieinteresēts ieguldīt laiku, idejas un līdzekļus Saulkrastos. Uzturam labas attiecības ar Saulkrastu novada domes vadošajām amatpersonām, lai radītu investīcijām nepieciešamos priekšnosacījumus," norādīts paziņojumā.

"Pāris mēnešu laikā esam noslēguši virkni sadarbības līgumus ar partneru organizācijām, piesaistījuši jaunus biedrus, esam iesaistījušies Saulkrastu novada jaunā attīstības plāna izstrādē. Nākamais solis ir apvienot nozīmīgākos Saulkrastu uzņēmējus, piesaistīt Latvijas un ārvalstu investīcijas. Lai organizācija kļūtu ietekmīga un varētu piedalīties pilsētas svarīgāko lēmumu pieņemšanā un ilgtermiņā veidotu uzņēmējdarbības vidi skaidru, saprotamu un prognozējamu, mums ir nepieciešama citu Latvijas uzņēmēju pieredze, talanti un intelekts."

Piedalīšanos "Uzņēmēju brokastīs" jau ir apstiprinājuši Saulkrastu un kaimiņu novadu vadītāji, pašvaldību atbildīgās amatpersonas, Latvijas tirdzniecības rūpniecības kameras, Darba devēju konfederācijas, Siguldas biznesa inkubatora vadītāji un LIAA pārstāvji, kā arī nozīmīgākie Saulkrastu uzņēmēji. Pieteikšanās līdz 29. augustam: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018