Foto: Venden ļauj ielūkoties ražošanas procesā

(Komentēt) Galerija
Foto: "Venden" ļauj ielūkoties ražošanas procesā Foto: publicitātes
2017. gada 5. oktobris, 16:19

Dabīgā avota un minerālūdens ražotājs "Venden" ļāvis ielūkoties ražošanas procesā, sniedzot ieskatu visā ūdens ražošanas procesā un tādejādi kliedējot daudzus mītus, ar kuriem sastapies gandrīz ikviens ūdens ražotājs Latvijā.

Viesojoties ūdens ražotnē, bija iespēja redzēt visu ūdens ceļu – no avota līdz pat aizkorķētām pudelēm. Uzņēmuma ražošanas direktore Ingrīda Rozenfelde klātesošajiem skaidroja visus procesus, sākot no tukšo galonu savākšanas, pārbaudes, mazgāšanas, atkārtotas pārbaudes, līdz pat pildīšanai un aizvākošanai, garantējot, ka ūdens, kas nonāk patērētāja glāzē, ir tāds pats kā avotā 20 metrus pirms iztecēšanas uz zemes virsmas.

"Avotu ūdens, ko pildām 18,9 litru pudelē, tiek ņemts no avota, turklāt līdz brīdim, kamēr patērētājs atver pudeli vai pirmo reizi ielej no ūdens automāta, tas nav nonācis saskarsmē ar gaisu," stāsta "Venden" izpilddirektors Aldis Škutāns, demonstrējot visiem pasākuma dalībniekiem avota ūdens kvalitāti.

Ūdens ieguves vieta, kas atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tiek stingri apsargāta – par drošību rūpējas gan video novērošanas kameras, gan sargi. Šādi drošības pasākumi nav tikai uzņēmuma vēlme, bet arī starptautisko organizāciju prasības, kas uzrauga dabīgo ūdens ražotāju darbu.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja ielūkoties arī tajā ražotnes daļā, kur dažāda tilpuma pudelēs tiek pildīts dabīgais minerālūdens, kurš tiek iegūts blakus ražotnei no 133 metrus dziļa urbuma.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018