Pasažieru pārvadātāja Cata Limbažu filiāles darbinieki grasās rīkot streiku

(Komentēt)
Pasažieru pārvadātāja "Cata" Limbažu filiāles darbinieki grasās rīkot streiku Foto: www.cata.lv
7. novembris, 12:34

Tuvākā mēneša laikā AS "Cata" Limbažu filiāles darbinieki un arodkomitejas vadība lems par streika sākšanu, aģentūru LETA informēja AS "Cata" arodkomitejas vadītāja vietnieks Mārtiņš Aizpurietis.

Šī mēneša laikā darbinieki apspriedīs streika uzsākšanu ar arodbiedrībām un meklēs streika izpildes veidu kopā ar juristiem tā, lai protesta laikā būtu nodrošināta arī reisu izpilde.

Limbažu filiāles darbinieki pauž neapmierinātību par to, ka uzņēmums divu reisu Rīga–Limbaži izpildi pārvirzījis uz Ērgļu filiāli, samazinot limbažnieku darba apjomu un atalgojumu. Tāpat netiek kompensēta arī dīkstāve, lai darbinieki ir algoti pilnā slodzē. Dīkstāvēs kompensēšanu paredz likums, skaidro Aizpurietis.

Filiāles darbinieki ir neapmierināti arī ar to, ka no 6. novembra slēgti divi reisi – plkst. 7.45 Limbaži–Rīga un 16.40 Rīga–Limbaži –, vadībai nepaskaidrojot slēgšanas iemeslu. Aizpurietis norāda, ka Limbažu filiāle abus reisus saredz kā pieprasītus un pelnošus, tomēr norāda, ka pašiem nav šādu aprēķinu, tāpēc labprāt iepazītos ar pieejamo uzņēmuma informāciju.

Vaicājot, vai AS "Cata" rīcība neliek domāt par filiāles reorganizāciju, Aizpurietis nevēlējās izteikt konkrētus pieņēmumus, taču pieļāva, ka jau agrāk notikušās reisu pārdales liek domāt par to, vai netiek plānota filiāles slēgšana.

AS "Cata" pērn strādāja ar 52 382 eiro lieliem zaudējumiem un apgrozījumu 11,27 miljonu eiro apmērā. Uzņēmumā strādā 431 darbinieks.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aicina piedalīties Vidzemes piekrastes tūrisma tīklošanās seminārā @Saulkrastu_nov @Saulkrastic… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Xr2XjThQ0w
aprinkislv
Goda jūrmalnieka titulu šogad saņem uzņēmējs Lauris Aleksejevs un treneris Genādijs Samoilovs… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Carnikavas_nov
"Aizliegtais paņēmiens" iedvesmu operācijai “Barona ielas bruģis” smēlies Carnikavas nov. rīcībā, liekot būvniekam… twitter.com/i/web/status/9…
Saulkrastic
RT @akprodmedia: Latvijas karoga pacelšana Saulkrastos: youtu.be/djR23gSLApA?a, #Saulkrasti
Stopini_Latvia
Pabeigta Līdumnieku ielas posma pārbūve Sauriešos bit.ly/2zVzsKt pic.twitter.com/iAyInuPjA1

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017