Luminor izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu Olaines Logistics loģistikas parka iegādei

(Komentēt)
"Luminor" izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu "Olaines Logistics" loģistikas parka iegādei Foto: publicitātes
2017. gada 20. decembris, 17:37

"Luminor" izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu SIA "Olaines Logistics" (iepriekš SIA "SilvaNest") Olaines loģistikas parka iegādes darījumam, pavēstīja bankas komunikācijas projektu vadītāja Lita Juberte-Krūmiņa. Viņa informēja, ka "Olaines Logistics" saņēmusi aizdevumu, lai iegādātos SIA "Olaines Logistics  Park".

"Mēs patiesi ticam Baltijas biznesa modelim un uzskatām, ka vadošā Baltijas pārtikas mazumtirgotāja reģionālās izplatīšanas centra iegādāšanās ir stabila investīcija. Peļņa ir neliela, bet paredzama un jau pārbaudīta," sacīja Igaunijas "United Partners Property", kas ir "Olaines Logistics" īpašnieks, finanšu direktors Sīms Silds.

Viņš norādīja, ka gandrīz 90% "Olaines Logistics Park" ienākumu veido divi multinacionāli uzņēmumi, kuri izveidojuši spēcīgus zīmolus un iekarojuši stabilu pozīciju vietējos tirgos. Abi īrnieki izmanto loģistikas centra telpas gandrīz 10 gadu un īres līgumi pagarināti vairākas reizes, tostarp arī šogad. "Tas ir labs rādītājs loģistikas centra telpām un atrašanās vietai un dod mums racionālu pieņemt, ka nomas termiņu pagarinājumi turpināsies," piebilda Silds.

"Olaine Logistics Park" loģistikas kompleksā ir divas ēkas, kurās izvietotas augstākās klases noliktavu un biroju telpas. Kompleksa kopējā platība ir 37 000 kvadrātmetru.

"Firmas.lv" dati liecina, ka iepriekš "Olaine Logistics Park" piederēja Lietuvas "Me Holding NT". 2016. gadā "Olaine Logistics Park" apgrozījums bija 3,559 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 651 585 eiro.

"United Partners Property" ir 2013. gadā izveidotā uzņēmuma "United Partners Group" nekustamā īpašuma investīciju kompānija.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mūziķi Aināru Majoru darbam iedvesmo kaislīgs radošais process. Desmit ekspresjautājumi aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/Qbyy0ed64U
aprinkislv
Atklājas jaunas blēdības bijušā Ķekavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieka rīcībā aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/PgT36WLdsh
aprinkislv
Komentārs. Politiskā griba vai politiskā grabēšana aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/aQ5KeDvPDu

Twitter Citi raksta

BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa
sigulda_lv
Otrdien @LIAALatvija Siguldas Biznesa inkubatorā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena „No idejas līdz biznesam”… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Jauno komponistu un izpildītāju konkurss “Skaņuraksti Ādažos” jau 23.martā goo.gl/xbPjZj

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018