Luminor izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu Olaines Logistics loģistikas parka iegādei

(Komentēt)
"Luminor" izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu "Olaines Logistics" loģistikas parka iegādei Foto: publicitātes
2017. gada 20. decembris, 17:37

"Luminor" izsniegusi 21,28 miljonu eiro aizdevumu SIA "Olaines Logistics" (iepriekš SIA "SilvaNest") Olaines loģistikas parka iegādes darījumam, pavēstīja bankas komunikācijas projektu vadītāja Lita Juberte-Krūmiņa. Viņa informēja, ka "Olaines Logistics" saņēmusi aizdevumu, lai iegādātos SIA "Olaines Logistics  Park".

"Mēs patiesi ticam Baltijas biznesa modelim un uzskatām, ka vadošā Baltijas pārtikas mazumtirgotāja reģionālās izplatīšanas centra iegādāšanās ir stabila investīcija. Peļņa ir neliela, bet paredzama un jau pārbaudīta," sacīja Igaunijas "United Partners Property", kas ir "Olaines Logistics" īpašnieks, finanšu direktors Sīms Silds.

Viņš norādīja, ka gandrīz 90% "Olaines Logistics Park" ienākumu veido divi multinacionāli uzņēmumi, kuri izveidojuši spēcīgus zīmolus un iekarojuši stabilu pozīciju vietējos tirgos. Abi īrnieki izmanto loģistikas centra telpas gandrīz 10 gadu un īres līgumi pagarināti vairākas reizes, tostarp arī šogad. "Tas ir labs rādītājs loģistikas centra telpām un atrašanās vietai un dod mums racionālu pieņemt, ka nomas termiņu pagarinājumi turpināsies," piebilda Silds.

"Olaine Logistics Park" loģistikas kompleksā ir divas ēkas, kurās izvietotas augstākās klases noliktavu un biroju telpas. Kompleksa kopējā platība ir 37 000 kvadrātmetru.

"Firmas.lv" dati liecina, ka iepriekš "Olaine Logistics Park" piederēja Lietuvas "Me Holding NT". 2016. gadā "Olaine Logistics Park" apgrozījums bija 3,559 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 651 585 eiro.

"United Partners Property" ir 2013. gadā izveidotā uzņēmuma "United Partners Group" nekustamā īpašuma investīciju kompānija.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Līgo pasākumi Pierīgas novados aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/EAiFwhm5pF
aprinkislv
Elīna Garanča: Man nepieciešamas jaunas virsotnes, uz kurām tiekties aprinkis.lv/sabiedriba/cil… pic.twitter.com/Pzlg0l3SG3
aprinkislv
Kodols iesaka. Klaviermūzikas šedevri un rabarberu biskvītkūka aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LQdEcDBz8U

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Jāņu ugunskuram Līgo naktī piemīt dzīvinošs spēks – tas silda, piešķirot gada īsākajai naktij īpašu spēku. Vēlu vas… twitter.com/i/web/status/1…
Stopini_Latvia
Priecīgus Līgo svētkus! pic.twitter.com/1f6FJ6Lfog

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018