Zīmolu Laima, Selga un Ādažu čipsi īpašnieks šogad kāpinājis apgrozījumu un peļņu

(Komentēt)
Zīmolu "Laima", "Selga" un "Ādažu čipsi" īpašnieks šogad kāpinājis apgrozījumu un peļņu Foto: facebook.com/"Ādažu čipsi"
2017. gada 27. decembris, 12:05

Zīmolu "Laima", "Selga", "Staburadze" un "Ādažu čipsi" īpašnieks "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" šogad ir kāpinājis apgrozījumu un peļņu, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša, konkrētus finanšu datus pagaidām neatklājot.

"Konsekventi strādājot, esam nodrošinājuši stabilus izaugsmes rādītājus – kāpinājuši apgrozījumu un palielinājuši arī peļņu," teica Mikša, piebilstot, ka kompānija ir gandarīta par šā gada rezultātiem un nākotnē raugās pozitīvi.

Viņa arī atzīmēja, ka, izstrādājot jaunus produktus un to kategorijas, "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" turpināja attīstīties un piedāvāt jaunumus – šogad kopumā laisti klajā vairāk nekā 60 jauni produkti.

Tāpat audzis arī uzņēmuma eksports – par 4% salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kas panākts, stiprinot sadarbību esošajos tirgos, koncentrējoties uz ilgtermiņa attiecību veidošanu Krievijā, Baltkrievijā, Lietuvā, Skandināvijā, ASV, Vācijā, Izraēlā, Apvienotajā Karalistē un citās valstīs. Tomēr galvenokārt pieaugums sasniegts, pateicoties Krievijas tirgum, kas eksporta ziņā sāk atjaunoties.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" konsolidētais apgrozījums 2016. gadā bija 77,774 miljoni eiro, bet peļņa – 768 690 eiro.

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" pārstāv zīmolus "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu čipsi", "The Original Taffel Snacks" un "Pedro". "Orkla" ir Oslo Fondu biržā kotēts uzņēmums.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Bērnu vasaras nometnes. Vecāku pieredze aprinkis.lv/sabiedriba/gim… pic.twitter.com/WGtGAsKb0P
aprinkislv
Ko darīt, lai nešķiroto atkritumu būtu mazāk aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/ZPxgMVzJ8w
aprinkislv
Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas @fta_news Rīgas čempionātā aprinkis.lv/zinas/item/458… pic.twitter.com/oEOd80bS7x

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH
Stopini_Latvia
Koncertā tiekas vairāk nekā 100 akordeonistu, kuri sapņo arī par dalību Dziesmu svētkos: lsm.lv/raksts/kultura…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018