Zīmolu Laima, Selga un Ādažu čipsi īpašnieks šogad kāpinājis apgrozījumu un peļņu

(Komentēt)
Zīmolu "Laima", "Selga" un "Ādažu čipsi" īpašnieks šogad kāpinājis apgrozījumu un peļņu Foto: facebook.com/"Ādažu čipsi"
2017. gada 27. decembris, 12:05

Zīmolu "Laima", "Selga", "Staburadze" un "Ādažu čipsi" īpašnieks "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" šogad ir kāpinājis apgrozījumu un peļņu, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša, konkrētus finanšu datus pagaidām neatklājot.

"Konsekventi strādājot, esam nodrošinājuši stabilus izaugsmes rādītājus – kāpinājuši apgrozījumu un palielinājuši arī peļņu," teica Mikša, piebilstot, ka kompānija ir gandarīta par šā gada rezultātiem un nākotnē raugās pozitīvi.

Viņa arī atzīmēja, ka, izstrādājot jaunus produktus un to kategorijas, "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" turpināja attīstīties un piedāvāt jaunumus – šogad kopumā laisti klajā vairāk nekā 60 jauni produkti.

Tāpat audzis arī uzņēmuma eksports – par 4% salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kas panākts, stiprinot sadarbību esošajos tirgos, koncentrējoties uz ilgtermiņa attiecību veidošanu Krievijā, Baltkrievijā, Lietuvā, Skandināvijā, ASV, Vācijā, Izraēlā, Apvienotajā Karalistē un citās valstīs. Tomēr galvenokārt pieaugums sasniegts, pateicoties Krievijas tirgum, kas eksporta ziņā sāk atjaunoties.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" konsolidētais apgrozījums 2016. gadā bija 77,774 miljoni eiro, bet peļņa – 768 690 eiro.

"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" pārstāv zīmolus "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu čipsi", "The Original Taffel Snacks" un "Pedro". "Orkla" ir Oslo Fondu biržā kotēts uzņēmums.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Maris_Zanders : 16. marts un ar to saistītie viedokļi, kas atkārtojas gadu no gada – gan "pret", gan "par" pusē. G… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties. Plāns nedēļas nogalei Pierīgā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/ix1gG3HVCP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov : Ko jums nozīmē 16. marts? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/8ajhGoyKY8

Twitter Citi raksta

Sigulda_Thrills
"Baltu rotu" darbnīcā iespējams iepazīties ar latviešu filmas "Nameja gredzens" galveno varoni - meistaru darināt… twitter.com/i/web/status/9…
Marupes_novads
Iznācis 2018.gada marta “Mārupes Vēstis” numurs: ej.uz/pjxb pic.twitter.com/6qILWWePm7
Adazu_novads
Līdz rītdienai, 16.martam, aicinām paust viedokli par “Dievnama, baptistērija un saiešanas nama izbūve Rīgas gatv… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018