Ieguldot vairāk nekā miljonu eiro, Valdlaučos atvērts veikals top!

(Komentēt)
Ieguldot vairāk nekā miljonu eiro, Valdlaučos atvērts veikals "top!" Foto: publicitātes
5. janvāris, 16:25

Piektdien Ķekavas novada Valdlaučos atvērts pārtikas veikals "top!" 400 kvadrātmetru platībā. Tā izveidē investēts vairāk nekā miljons eiro, veikalā strādās 20 darbinieki, arī divi konditori.

Veikalā Atpūtas ielā 5 pircējiem būs iespēja iegādāties plašu produktu sortimentu, tostarp vietējo ražotāju labumus. Pircēju apkalpošana notiks pie trīs kasēm. Klientu ērtībām pie ēkas izbūvēta arī autostāvvieta. Šis ir pirmais uzņēmuma atvērtais veikals šogad.

"Īpašumā, kur kādreiz atradās veikals, bet ilgstoši nebija piedzīvota lielāka cilvēku rosība, tika veikti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Pielāgojot ēku klientu un darbinieku ērtībām, tā tika pilnībā pārbūvēta saskaņā ar arhitektu izstrādāto projektu," pavēstīja AS "LPB" tirdzniecības direktore Vineta Priedniece.

"Esam izveidojuši arī konditoreju, kurā vietējie "top!" gādīgie meistari piedāvās pircējiem uz vietas un ar mīlestību gatavotus gardumus. Gandarījums, ka pēc tik liela ieguldītā darba Jaunajā gadā vietējos iedzīvotājus varam iepriecināt gan ar sakoptu apkārtējo vidi, gan tuvāk mājām esošu pārtikas veikalu."

Veikalu tīkls "top!" ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 150 "top!" un 122 "mini top!".

 

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV
aprinkislv
Mārupieši @MarupesVSK uzvarējuši Pierīgas skolēnu sporta spēļu volejbola turnīrā. 2. Siguldas VĢ @svg 3. Ropažu vsk… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

DJurevica
Carnikavas novada dome šodien ārkārtas sēdē, savstarpēji vienojoties, pārtrauca darba attiecības ar Carnikavas pam… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks - par Dienas centra izveidi Ādažos. goo.gl/cw2yuw
muzejsbaldone
Piektdien, 19. janvārī plkst. 19:00, Baldones kultūras centrā notiks 1991. gada barikāžu atceres pasākums. Pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018