Zviedrijas atkritumu apsaimniekošanas kompānija Ragn-Sellsforetagen AB atstāj Latvijas tirgu

(Komentēt)
Zviedrijas atkritumu apsaimniekošanas kompānija "Ragn-Sellsforetagen AB" atstāj Latvijas tirgu Foto: publicitātes
8. janvāris, 9:48

Latvijas tirgu nolēmusi atstāt Zviedrijas kompānija "Ragn-Sellsforetagen AB", kurai pilnībā piederēja atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Ragn-Sells", pirmdien vēsta laikraksts "Dienas Bizness".

Uzņēmumu reģistrā šā gada 4.janvārī reģistrēts jaunais "Ragn-Sells" īpašnieks SIA "AM Investīcijas". Tāpat ir veiktas nelielas izmaiņas "Ragn-Sells" valdē. Joprojām viens no valdes locekļiem ir Agris Markss, kurš tika iecelts pagājušā gada maijā, savukārt šogad valdes sastāvu papildinājis Edgars Riekstiņš.

Pēdējos gados uzņēmums ir kāpinājis apgrozījumu, un 2016.gadā tas bija vairāk nekā pieci miljoni eiro. Savukārt pēdējos desmit gadus "Ragn-Sells" ir strādājis bez peļņas. 2016. gadā zaudējumi bija 209,22 tūkstoši eiro, kas gan ir mazāk nekā 2015. gadā, kad tie sasniedza 411,39 tūkstošus eiro.

"Ragn-Sells" valdes loceklis Markss "Dienas Biznesam" norādīja, ka nozarē kopumā tas būtiskas pārmaiņas nenesīs. Tāpat arī esošajiem klientiem satraukties neesot pamata, jo tiek pārņemtas visas saistības, saglabājot gan darbiniekus, gan menedžmentu. Viņš arī norādīja, ka tuvāko mēnešo laikā, iespējams, jau būs zināms jaunais uzņēmuma nosaukums. 

"Tagad būs iespēja pilnībā fokusēties uz Latvijas tirgu, jo iepriekš, iespējams, Zviedrijas koncerna kopējā stratēģija kaut kur bremzēja ieceres. Runājot par īpašniekiem, es varu minēt, ka tie faktiski ir bijušā veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Ļautus īpašnieki", piebilda Markss.

"Ragn-Sells" sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus patlaban sniedz Rīgā, Baložos, Mālpilī, Vecumniekos un Rundālē.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Ragn-Sells" apgrozījums 2016.gadā bija 5,092 miljoni eiro, un tas strādāja ar 209 215 eiro zaudējumiem. SIA "Ragn-Sells" dibināta 2001.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 7 503 748 eiro. "Ragn-Sells" bija Zviedrijas koncerna "Ragn-Sellsforetagen AB" meitasuzņēmums.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ikšķilē @Ikskilelv . Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/GFikdq3y9k
aprinkislv
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā @TURAIDASmuzejs – starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2018 noslēgums… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

ATD_LV
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt Vasaras saulgriežu svētkus Turaidas muzejrezervātā, 21. un 22.jūnijā tiks n… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastic
Šovasar, savu 21 dzimšanas dienu svinēs plašākais džeza mūzikas festivāls Latvijā. tinyurl.com/y7h4joybtwitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Līgo laukumā atvērta bezmaksas publiskā tualete. goo.gl/79jWLc pic.twitter.com/j0ehJ0IgWH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018