Aprinkis.lv - "Rāmkalni Nordeco": Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem ir stabila

Rāmkalni Nordeco: Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem ir stabila

(Komentēt)
"Rāmkalni Nordeco": Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem ir stabila Foto: arhīvs
10. februāris, 13:25

Konkurence starp Latvijas sukāžu ražotājiem vietējā tirgū ir stabila, aģentūrai LETA teica sukāžu, pastilu un sīrupu ražotāja "Rāmkalni Nordeco" īpašnieks Viktors Grūtups.

Vienlaikus viņš piebilda, ka vietējie sukāžu ražotāji jūt konkurenci arī no uzņēmumiem, kas piedāvā produkciju žāvēto augļu un riekstu segmentā.

Komentējot patēriņa tendences, "Rāmkalnu Nordeco" īpašnieks pastāstīja, ka cilvēki visā pasaulē, tostarp Latvijā arvien vairāk iegādājas veselīgus našķus. Prognozējams, ka šī tendence saglabāsies arī nākotnē un cilvēki arvien vairāk sekos līdzi savam uzturam, kā arī rūpēsies par savu veselību.

Grūtups arī atzīmēja, ka vietējā tirgū ir jūtams patēriņa pieaugums, ko apliecina ne tikai statistikas dati, bet jūt arī "Rāmkalni Nordeco".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2016.gadā "Rāmkalni Nordeco" strādāja ar 1,333 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 94,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi bija 51122, pretēji 18 744 eiro peļņai gadu iepriekš.

Uzņēmums "Rāmkalni Nordeco" ir reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 40 950 eiro. Kompānijas īpašnieks ar 80% daļu ir Viktors Grūtups, bet 20% pieder Lienei Ozoliņai.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ievu Puķi darbam iedvesmo jebkura vieta pie dabas, kur maz cilvēku. Ekspresjautājumi aktrisei… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Simtgades zaļumballes Pierīgā aizvadītas ar dejām lietū aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/YtaIzWWUd6
aprinkislv
Mārcis Bendiks @mbendiks : Balts šķīvītis ar zilu maliņu. Prātojums par sapņiem un naudiņu aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/HeYcuKq0eq

Twitter Citi raksta

DJurevica
Nēģu svētku programma, tiekamies 25.augustā Carnikavā! pic.twitter.com/CA2T8bthfp
rk_livonia
“Livonieši” tiek pie trofejām regbija svētkos Upesciemā RFC “Livonia” komandas nedēļas nogalē Upesciemā guva kārtē… twitter.com/i/web/status/1…
JurmalaLV
FOTO: Nakts ekspedīcija “Nestāti pasaciņas” un Simtgades zaļumballe bērniem pulcē daudzus tūkstošus apmeklētāju… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018