Olainfarm mirušā īpašnieka mantojuma aizgādne neapšauba testamenta autentiskumu

(Komentēt)
"Olainfarm" mirušā īpašnieka mantojuma aizgādne neapšauba testamenta autentiskumu Foto: arhīvs
6. marts, 13:09

Pērn decembrī mirušā uzņēmēja, farmācijas kompānijas AS "Olainfarm" lielākā īpašnieka Valērija Maligina vecākā meita Irina Maligina, kura ir viņa mantojuma aizgādne, neapšauba testamenta autentiskumu, aģentūrai LETA pauda Maliginas pārstāvji.

Viņa uzsvērusi, ka paļaujas uz tiesas profesionalitāti. "Man nav šaubu par tēva pēdējās gribas – testamenta – autentiskumu. Šobrīd neesmu vēl saņēmusi un iepazinusies ar iesniegto prasību tiesā. Tomēr redzu, ka tiek izmantotas dažādas metodes, tostarp mēģinājums pēkšņi apšaubīt testamentu pusotru mēnesi pēc tā nolasīšanas. Es paļaujos uz tiesas profesionalitāti un respektēju tās darbu," norādījusi Maligina.

Jau vēstīts, ka pērn decembrī mirušā uzņēmēja Maligina atraitne Elīna Maligina tiesā apstrīdējusi "Olainfarm" īpašnieka testamentu. Pieteikums iesniegts Rīgas rajona tiesas namā Jūrmalā. Tiesā aģentūrai LETA apstiprināja, ka lieta ir ierosināta, taču sēdes datums vēl nav nozīmēts.

Šī gada 16. janvārī nolasītajā "Olainfarm" vadītāja testamentā bija minētas uzņēmēja trīs meitas, no kurām divas ir pilngadīgas, bet uzņēmēja atraitne tajā netika minēta. Maligins mūžībā aizgāja 2017. gada decembrī 52 gadu vecumā.

Maligins tieši un pastarpināti caur SIA "Olmafarm" bija lielākais "Olainfarm" īpašnieks. "Olmafarm" pilnībā piederēja Maliginam. "Olmafarm" piederēja 42% daļu, bet Maliginam – 26% akciju, liecina biržas "Nasdaq Riga" dati.

"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā. "Olainfarm" koncerna kopējais apgrozījums 2016. gadā sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016. gadā bija 11,586 miljoni eiro.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Ikšķilē @Ikskilelv . Vai atbalstāt azartspēļu pilnīgu aizliegumu? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/GFikdq3y9k
aprinkislv
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā @TURAIDASmuzejs – starptautiskā folkloras festivāla Baltica 2018 noslēgums… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

ATD_LV
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt Vasaras saulgriežu svētkus Turaidas muzejrezervātā, 21. un 22.jūnijā tiks n… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastic
Šovasar, savu 21 dzimšanas dienu svinēs plašākais džeza mūzikas festivāls Latvijā. tinyurl.com/y7h4joybtwitter.com/i/web/status/1…
Adazu_novads
Līgo laukumā atvērta bezmaksas publiskā tualete. goo.gl/79jWLc pic.twitter.com/j0ehJ0IgWH

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018