Krimuldas Maiznīcas Flora apgrozījums pērn pieaudzis par 4,8%

(Komentēt)
Krimuldas "Maiznīcas Flora" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,8% Foto: arhīvs
11. aprīlis, 13:26

Krimuldas novada uzņēmums SIA "Maiznīca Flora" pagājušajā gadā strādāja ar 2,759 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8% - līdz 189 480 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2017.gadā "Maiznīcas Flora" peļņa samazinājusies galvenokārt saistībā ar pārdošanas un administratīvo izdevumu pieaugumu. Savukārt uzņēmuma apgrozījums pieaudzis pateicoties jaunajai produkcijai.

2018. gadā kompānija turpinās attīstīt produkcijas piedāvājumu konditorejas segmentā Latvijas un ārvalstu tirgiem. Tāpat uzņēmums šogad plāno turpināt nepieciešamo ražošanas iekārtu un citu pamatlīdzekļu iegādi, piesaistot līdzekļus no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Kompānijas vadība arī atzīmē, ka šogad "Maiznīca Flora" ir pārdevusi īpašumu Vangažu ielā, Rīgā.

2016. gadā "Maiznīca Flora" strādāja ar 2,632 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6,8% - līdz 206 106 eiro.

Uzņēmums "Maiznīca Flora" ir reģistrēts 1995. gadā un nodarbojas ar maizes un konditorejas izstrādājumu ražošanu un to pārdošanu. Pēc "Firmas.lv" datiem, uzņēmuma vienīgais īpašnieks un arī valdes loceklis ir Juris Zilgalvis. Kompānijas pamatkapitāls ir 88 892 eiro.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ceļojums senajā inku impērijā un ne tikai aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/vUyZGYxTfP
aprinkislv
Aptauja Saulkrastos @Saulkrastu_nov . Kā pasargājat sevi karstajā laikā? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/zJRfHzcbem
aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Paldies par atsaucību! Suns ir atradis savus saimniekus. twitter.com/sigulda_lv/sta…
sigulda_lv
Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki aicina atsaukties suņa saimnieku. Suņu meitene svētdien, 22.jūlijā… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018