Madara Cosmetics koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 26,3%

(Komentēt)
"Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 26,3% Foto: facebook.com/madaracosmetics
10. maijs, 12:50

Kosmētikas ražotāja AS "Madara Cosmetics" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 7,402 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 26,3% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga par 55,2%, sasniedzot 1,246 miljonus eiro, liecina biržai "Nasdaq Riga" iesniegtais gada pārskats.

Tostarp Latvijā "Madara Cosmetics" koncerns 2017.gadā realizējis produkciju 2,021 miljona eiro apmērā, kas ir par 17,9% vairāk nekā 2016.gād, pārējās Eiropas Savienības (ES) valstīs - 4,482 miljonu eiro apmērā, kas ir pieaugums par 30,1%, bet citu valstu tirgos - 848,5 tūkstošu eiro apmērā, kas ir par 29,9% vairāk. Savukārt koncerna ieņēmumi no pakalpojumu sniegšanas pērn palielinājušies par 3,8% - līdz 43,5 tūkstošiem eiro.

Vienlaikus "Madara Cosmetics" mātesuzņēmuma apgrozījums 2017.gadā palielinājies par 27,1% - līdz 7,05 miljoniem eiro, bet kompānijas peļņa augusi par 56,4%, sasniedzot 1,238 miljonus eiro.

"Pārskata gads ir noslēgts veiksmīgi - tas rezultējies virknē zīmīgu notikumu un stratēģiski svarīgu panākumu, radot pozitīvus apstākļus uzņēmuma turpmākajai attīstībai," teikts koncerna finanšu pārskata vadības ziņojumā, piebilstot, ka pērn koncerna peļņa pieauga straujāk nekā apgrozījums, liecinot par uzņēmuma darbības efektivitātes kāpumu.

Pēc kompānijas vadības vēstītā, 2017.gadā ir veikti ieguldījumi "Madara Cosmetics" ražošanas procesa pilnveidošanā 148 tūkstošu eiro apmērā. Procesa pilnveidošana tiks turpināta arī nākamajos gados ar mērķi palielināt ražošanas darba produktivitāti.

"Madara Cosmetics" vadība atzīmē, ka koncerna mātessabiedrības ražošanas kapacitāte ir pietiekama, lai turpinātu izaugsmi līdzšinējā tempā.

"Turpmākajos gados koncerna sabiedrību izaugsme pamatā tiks balstīta uz attīstību ārvalstu tirgos - tiks nostiprināta un paplašināta darbība esošajos eksporta tirgos un sākta darbība vairākos jaunos tirgos. Šī mērķa sasniegšanai 2017.gadā ir pilnveidotas koncerna uzņēmumu organizācijas un ir izveidotas 12 jaunas darba vietas. Koncerna sabiedrību organizācijas uzlabošana tiks turpināta arī nākamajos gados," teikts vadības ziņojumā.

2016.gadā "Madara Cosmetics" koncerna apgrozījums bija 5,862 miljoni eiro, bet peļņa - 803,1 tūkstotis eiro, savukārt pati "Madara Cosmetics" strādāja ar apgrozījumu 5,545 miljonu eiro apmērā un peļņu 791,8 tūkstošu eiro apmērā.

"Madara Cosmetics" koncernā ietilpst arī SIA "Madara Retail", SIA "Cosmetics Nord" un Vācijas "Madara Cosmetics GmbH.".

Kompānijas akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ugunsgrēkā Baldonē cietis cilvēks aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/wS5hMRw3Rt
aprinkislv
Carnikavā @Carnikavas_nov likvidē sporta centru @Carnikavassport . Vai politiskā atriebība? aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/pp9z7vXUpk
aprinkislv
Mārupē @Marupes_novads degusi dzīvojamā māja un satiksmes negadījumā cietis velosipēdists aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/h3uD2GnRYa

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Sestdien Ķekavas novadā norisināsies Latvijas tautas deju kolektīvu auto orientēšanās sacensības “Pa Pēdām”. Starts… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Skolēnu vasaras nodarbinātības projekta dalībniekiem no 23. līdz 30.maijam tiks izsniegti norīkojumi uz darba vietā… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Šajā nedēļas nogalē norisināsies Siguldas pilsētas svētki: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/mQfM2kYuHS

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018