Menu
 

22., 25.I Koncerts "Tenoru Jaunais gads" Baložos un Piņķos

22. janvārī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā un 25. janvārī plkst. 19.00 Babītes kultūrizglītības centrā Piņķos būs iespēja noklausīties koncertu “Tenoru Jaunais gads”. Klausītājus ar dziesmām un elegantu humoru priecēs Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kristians Kareļins  un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. Par pavadījumu koncertos gādās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa, gaidāmi arī īpašie viesi.

Lasīt vairāk...

23.I Telpu orientēšanās tūres pirmais posms Siguldā

23.janvārī no plkst. 19.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās norisināsies Telpu orientēšanās tūres pirmā posma sacensības. Šī ir speciāla orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Pieejamas divas distances. Ikviens dalībnieks var startēt abās distancēs, no sākuma izejot vienu, un tad startējot otrā distancē. Finišs tiek slēgts plkst. 21.00.

Lasīt vairāk...

24.-26.I Latvijas florbola čempionāta spēles Inčukalnā, Ķekavā, Saulkrastos un Ulbrokā

No 24.līdz 26.janvārim Pierīgā paredzētas vairākas Latvijas florbola čempionāta spēles vīru komandām. Ceturtdien plkst. 20.00 Inčukalna sporta kompleksā SK “Coyote” florbolisti otrās līgas spēlē uzņems florbola klubu “Vārme”, bet piektdien tajā pašā laikā “Ķekava” virslīgas mačā tiksies ar Talsu NSS/”Krauzers” vienību.

Lasīt vairāk...

25.-27.I Latvijas kausa izcīņas pirmais posms kalnu slēpošanā Siguldā

No 25.līdz 27.janvārim Siguldā, Pilsētas trasē, norisināsies Latvijas kausa izcīņas pirmā posma sacensības kalnu slēpošanā. Atbilstoši provizoriskajai programmai, piektdien plkst.11.00 sāksies milzu slaloma sacensības elites un junioru grupās un plkst. 16.00 supergigants jauniešiem un meistariem. Sestdien plkst. 9.00 pirmās slaloma sacensības junioriem, 11.15 slaloms elitei, bet 14.45 milzu slaloms meistariem un junioriem.

Lasīt vairāk...

25.-26.I Eiropas kausa izcīņas posms bobslejā un skeletonā Siguldā

25.un 26.janvārī Siguldā notiks Eiropas kausa izcīņas šīs sezonas pēdējais posms bobslejā un skeletonā, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas junioru čempionāts. Piektdien no plkst. 14.00 notiks sacensības bobsleja divnieku ekipāžām vīriem un dāmām, sestdien plkst. 10.00 pirmos braucienus veiks skeletonisti un skeletonistes, bet plkst. 14.00 otrās bobsleja divnieku sacensības vīriem.

Lasīt vairāk...

25.I Svinīgais pasākums ''Stopiņu novada jauniešu Gada balva'' Ulbrokā

25.janvārī plkst. 18.00 Ulbrokas kultūras namā otro reizi norisināsies svinīgais pasākums ''Stopiņu novada jauniešu Gada balva''. Šogad jaunieši tiks apbalvoti piecās nominācijās:
Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Jaunietis savai skolai, Gada sportists un Gada mūziķis vai mākslinieks. Pretendentus konkursam varēja pieteikt jebkurš iedzīvotājs – pats balvas pretendents, viņa vecāki, draugi, skolotāji, dienas centru vai nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.