Menu

26.IX Orientēšanās sacensību "SĀC-2018" sestais posms Saulkrastos

26.septembrī no plkst. 16.00 līdz 19.00 Saulkrastos, Liepu ielā, notiks orientēšanās sacensību “SĀC-2018” sestais posms. Sacensību seriāls, kas paredzēts gan iesācējiem, gan lietpratējiem, no augusta beigām līdz oktobra vidum norisinās deviņās kārtās trešdienu pievakarēs Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas novados. Distanču garumi – no viena līdz sešiem kilometriem.

Lasīt vairāk...

26.IX Grāmatas "Zemdegas gruzd" muzikālie atvēršanas svētki Piņķos

26.septembrī plkst.17.00 Babītes novada pašvaldības bibliotēkā Jūrmalas ielā 14A, Piņķos, notiks grāmatas “Zemdegas gruzd” atvēršanas svētki. Muzikālajos atvēršanas svētkos piedalīsies grāmatas autore, žurnāliste Elita Veidemane un aktrise Raimonda Vazdika. Darbosies grāmatu galds.

Lasīt vairāk...

26.IX Latvijas leļļu teātra izrāde "Tuntuļu Jurītis" Ādažos

26.septembrī plkst.18.00 Ādažu Kultūras centrā – izrāde bērniem no 4 gadu vecuma “Tuntuļu Jurītis”. Tas ir pasakains un aizraujošs stāsts par apķērīgo lauku zēnu Jurīti, kurš iekļūst gan neticamos piedzīvojumos, gan nepatikšanās, no kurām gan vienmēr izkuļas ar veselu ādu. Asprātīgie pantiņi, kuros dzirkstī Albertam Kornenbergam tik raksturīgais vieglums un ironija, ir latviešu literatūras bagātība, kura būtu jāiepazīst jebkuram bērnam.

Lasīt vairāk...

26.IX Tikšanās ar projekta "Mans tautastērps" dalībniecēm Tīnūžos

26.septembrī plkst. 18.00 Tīnūžu tautas namā paredzēta tikšanās ar izstādes “Pašas radīts vai mantots, bet Mans tautastērps” radošo grupu un projekta dalībniecēm. Izstādē, kas apskatāma kopš 1.septembra, iespēja ieraudzīt fotogrāfijās gan precīzus tautastērpu atdarinājumus, gan stilizētus tērpus, gan raksturtērpus – tērpus, kuru darinājuši gan sava amata meistari, gan vienkāršas latviešu sievietes, kurām dārgs savu senču mantojums.

Lasīt vairāk...

26.IX Interaktīva izrāde bērniem "Noslēpumu sala" Baldonē

26.septembrī plkst. 18.00 Baldones kultūras centrā radošā apvienība “Teātris un ES” piedāvā interaktīvu izrādi bērniem "Noslēpumu sala". Izrādes laikā bērni tiek ierauti aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kā datorspēlē, kurā kopā ar izrādes varoņiem atrisina dažādus aizraujošus uzdevumus. Tā ir vēl viena iespēja uzzināt interesantus faktus – matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā u.c.

Lasīt vairāk...

27.IX Konference "Gaujas Nacionālais parks – daba, cilvēks, atspulgi" Siguldā

27.septembrī no plkst. 10.00 Siguldas novada kultūras centrā “Devons”, turpinot Gaujas Nacionālā parka 45 gadu jubilejas atzīmēšanu, Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz izzinošu un aizraujošu konferenci Siguldā “Gaujas Nacionālais parks – daba, cilvēks, atspulgi”, kurā pulcēsies gan dabas saglabāšanas nozares pārstāvji, gan uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji.

Lasīt vairāk...

27.IX Pasākums "Čaks iet uz kino" Jaunmārupē

27.septembrī plkst.17.00 Mazcenas bibliotēkā Jaunmārupē notiks biedrības “Caelum” rīkotais pasākums “Čaks iet uz kino”. Aleksandrs Čaks ne vien pats radīja mākslu, bet arī labprāt vērtēja citu veikumu teātrī un kino. Šī saruna būs par kinomākslu. Kas bija skatāms kinoteātros pirms teju 100 gadiem? Kādi ir kino pirmsākumi Latvijā? Kādas bija paša Čaka attiecības ar kustīgajām bildēm?

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.