Menu
 

26.IV Bērnu vokālās grupas "Zibsnis" sadraudzības koncerts Siguldā

26.aprīlī plkst. 18.00 Siguldas pagasta kultūras namā notiks bērnu vokālās grupas "Zibsnis” sadraudzības koncerts "Pavasara saulīte”. Koncertā uzstāsies  bērnu vokālā grupa "Zibsnis” (vadītājs Atis Priedītis), Elīnas Gruzniņas vokālā studija "Siguldiņa” (vadītāja Elīna Gruzniņa), Siguldas 1.pamatskolas 1. un 2.klašu ansamblis (vadītāja Inga Jansone), Siguldas pilsētas vidusskolas ansamblis "Apelsīns” (vadītāja Līga Trupavniece).

Lasīt vairāk...

26.IV Grupas "Big Al&The Jokers" koncerts Ķekavā

26.aprīlī plkst. plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā izskanēs grupas "Big Al&The Jokers" koncerts. Nav noslēpums, ka viens no koncerta rīkošanas iemesliem ir saksofonista un grupas koncertmeistara, ķekavieša Eduarda Raubiško dzimšanas diena. Eduards ir arī Ķekavas Mūzikas skolas pedagogs, un viņa talantīgie skolnieki jau trešo gadu pēc kārtas arī piedalīsies koncertā.

Lasīt vairāk...

26.IV Sitaminstrumentu ansambļa "Perpetuum Ritmico" koncerts Ikšķilē

26.aprīlī plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā izskanēs sitaminstrumentu ansambļa "Perpetuum Ritmico” jaunā koncertprogramma "Perpetuum Ritmico. Hispanico”, kas veidota sadarbībā ar deju klubu "Duende”, balstoties uz spāņu un latīņamerikas mūzikas un dejas tradīcijām. Tradicionālas spāņu un un citu valstu dejas unikālā sitaminstrumentu pavadījumā liks klausītājam aizceļot uz karstajām zemēm un izjust to spēcinošo ritmu un karstasinīgo raksturu.

Lasīt vairāk...

26.-27.IV Latvijas futbola otrās līgas spēles Ķekavā un Jaunmārupē

26.un 27.aprīlī Pierīgā notiks divas Latvijas futbola otrās līgas jaunās sezonas spēles. Piektdien plkst. 21.00 “Audas” stadionā Ķekavā Ziemeļu zonas spēlē tiksies SK “Krimulda” un FK “Alberts” futbolisti, bet sestdien plkst. 15.30 Jaunmārupes stadionā Rietumu zonas mačā Mārupes sporta centra komanda sacentīsies ar Jūrmalas sporta skolas futbolistiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.