Menu
 

19.X Liepājas teātra viesizrāde "Nākamgad tai pašā laikā" Ādažos

  • Autors:  Apriņķis.lv
19.X Liepājas teātra viesizrāde "Nākamgad tai pašā laikā" Ādažos

19. oktobrī plkst. 17.00 Ādažu kultūras centrā būs iespēja noskatīties Liepājas teātra izrādi "Nākamgad tai pašā laikā". Tas ir savdabīgs mīlestības stāsts par diviem cilvēkiem – Džordžu un Dorisu, kuri, neskatoties uz to, ka abi ir precējušies ar citu un katram no viņiem ir trīs bērni, satiekas reizi gadā – vienā datumā un vienā vietā – kādā nomaļā lauku viesnīcā vairāk nekā 20 gadu garumā, savstarpēji rodot patiesu tuvību, kā arī pārrunājot neskaitāmus jautājumus: par dzīvi, nāvi, laulību u.tml.

Režisors – Sergejs Ščipicins (Sanktpēterburga). Lomās: Dorisa – Agnese Jēkabsone un Laura Jeruma vai Everita Pjata-Gertnere; Džordžs – Sandis Pēcis un Kaspars Kārkliņš. Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš. Kostīmu māksliniece – Elīna Valdmane. Horeogrāfe – Liene Grava. Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis.

Izrādē aktieri dzied Džona Lenona, Nensijas Sinatras, Reja Čārlza, Džonija Reja, Merilinas Monro, Elvisa Preslija, Džūlijas Londonas, Endija Viljamsa, Dženisas Džoplinas, Frenka Sinatras, Adriāno Čelentāno, Šēras, Džanetes un grupas "Eagles" izpildītās dziesmas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.