Menu
 

22.IX Projekta Tūrisms kopā" noslēguma konference Ķekavā

  • Autors:  Apriņķis.lv
22.IX Projekta Tūrisms kopā" noslēguma konference Ķekavā

22.septembrī plkst. 10.00  Doles Tautas namā Ķekavā, notiks “LEADER” sadarbības projekta “Tūrisms kopā” noslēguma konference. Tās dienas kārtībā būs gan atskaite par īstenotajām aktivitātēm un sasniegtajiem mērķiem, gan pētījums par Zemgales un Pierīgas sadarbības potenciālu un šo projektu, kā veiksmīgu atbalsta instrumentu sadarbībai. Interesantas tēmas tiks iztirzātas paneļdiskusijās – gan par to, kur informāciju meklē mūsdienu ceļotājs, gan par akreditētu gidu nozīmi veiksmīga tūrisma galamērķa prezentēšanā, gan par praksi jaunu tūristu piesaistes vietu veidošanā.

Konferences dalībniekus ar saviem iedvesmas stāstiem par Covid laika ieguvumiem un pieredzi iepazīstinās uzņēmējas no Baldones un Garkalnes novadiem. Tāpat konferencē tiks spriests par nākotnes izaicinājumiem tūrisma piedāvājumu veidošanā, izmantojot šī sadarbības projekta modeli.

Pasākuma noslēgumā tiks sveikti skolēnu konkursa laureāti, kuri pavasarī ieguva iespēju doties vienas dienas piedzīvojumā, bet pulcēšanās ierobežojumu dēļ braucieni notikuši tikai š.g. septembrī. Projekta aizsākums bija pirms trim gadiem, kad sešas pašvaldības – Ķekavas, Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku un Jelgavas novads, kā arī trīs vietējās rīcības grupas – biedrība “Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība “Lielupe” un partnerība “Daugavkrasts”, apvienojās kopīgam mērķim – sadarbojoties popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu iedzīvotājiem un novadu viesiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.