Menu
 

25.IX Komēdija "Sieviete kā konfekte" Ķekavā

  • Autors:  Apriņķis.lv
25.IX Komēdija "Sieviete kā konfekte" Ķekavā

25.septembrī plkst. 19.00 Doles Tautas namā Ķekavā "Pannas teātris" piedāvā izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei "Tāda es esmu", kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

Ko darīt, ja cienījamā vecumā esat nonākusi ne visai cienīgā situācijā? Ko darīt, ja gribas šokolādi, bet viss, ko dzīve piedāvā, ir izlauzt zobus pret ledenēm? "Pannas teātra" jaunā izrāde "Sieviete kā konfekte" ir stāsts par sievieti, kura prot izgludināt saburzīto konfekšu papīrīti un padarīt sevi par gardumu, kuram nekad nebeidzas derīguma termiņš.

Tas bija ne tik sen, kad mūsu padomju sievietes, lai kur vadītu savas darba gaitas – skolā, slimnīcā vai aiz veikala letes –, savos 55 gados bija pelnījušas apsiet lakatiņu un apsēsties ar "Daiļradē" ražoto segu pārklātajā klubkrēslā, lai adītu zeķes un dotu viedus padomus jaunajiem, kuriem vēl tik daudz dzīvē jāpaveic. Šodien sievietei 58 gadu vecumā saņemts maģistra diploms biznesa vadībā. Bērni viņai sagādājuši jauno "MacBook Pro", lai viņai ērtāk veikt nepieciešamos darbus kafejnīcas vadībā. Nav laika apstāties, saka mūsdienu sieviete un iekāpj savā BMW markas automašīnā, aiztraucot pilsētas rosīgajās ielās, lai palielinātu apgrozījumu un sasniegtu uzstādītos augstos mērķus.

Izrādes radošā komanda: aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa, izrāžu apvienība "Panna".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.