Menu
 

21., 22.X Grupas "Ducele" koncertuzvedums "Monika" Ulbrokā un Ādažos

  • Autors:  Apriņķis.lv
21., 22.X Grupas "Ducele" koncertuzvedums "Monika" Ulbrokā un Ādažos

21.oktobrī plkst.19.00 kultūras centrā "Ulbrokas pērle" un 22.oktobrī plkst.19.00 Ādažu Kultūras centrā ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele” sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā koncertuzvedumu “Monika”, kas balstīts uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem.

Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.–80.gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā varēs dzirdēt “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām ir aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”. Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.