Menu
 

23.X Rudens blūza koncerts Ropažos

  • Autors:  Apriņķis.lv
23.X Rudens blūza koncerts Ropažos
23.oktobrī plkst.19.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā skanēs blūza koncerts, kurā uzstāsies grupas "Fortress Blues Band", "Latvian Blues Band" un "The Swamp Shakers".

Grupa "Fortress Blues Band" uz skatuves muzicē jau kopš 1993.gada un tādējādi tiek dēvēta par senāko joprojām muzicējošo blūza kolektīvu Latvijā. Grupā muzicē Māris Krasmanis (ģitāra), Jurijs Širokovs (basģitāra), Vilnis Strods (sitaminstrumenti), Oskars Stolse-Semerovs (harp, vokāls) un Guntis Krivms (vokāls).

Grupas "Latvian Blues Band" repertuārs ir ļoti plašs un dažāds, grupa gandrīz nekad nespēlē pēc iepriekš sagatavotas muzikālo gabalu secības, bet programmu veido uz vietas pēc izjūtām un koncerta atmosfēras. Grupas orģinālmūzika sniedzās no Ņūorleānas second line ritmiem sajaukumā ar r’n’b un soul mūziku līdz pat dziļam Chicago blues skanējumam.

Grupa "The Swamp Shakers" spēlē gan pašu komponētas dziesmas, gan 50.gadu klasiskā rockabilly un rokenrola skaņdarbu interpretāciju, tās šodienas stilu var nosaukt arī kā juke joint blues. “The Swamp Shakers” aktīvi koncertē Latvijā un ārpus tās. 2019.gadā grupa izdeva savu debijas albumu “Don’t Wanna Miss”. Albums piedalījās “Zelta mikrofona” konkursā un tika iekļauts nominantu sarakstā kā viens no pieciem labākajiem albumiem savā kategorijā. 

Koncertā visas sēdvietas būs personalizētas un pie galdiņiem. Koncerts notiks trīs daļās, ar starpbrīžiem. Ieeja no plkst.17.30. Visu pasākuma laiku darbosies bufete ar dzērieniem un uzkodām. Ienākt ar savām uzkodām un dzērieniem nav paredzēts.


Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.