Menu
 

20.I Barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums Lēdurgā

  • Autors:  Apriņķis.lv
20.I Barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums Lēdurgā
20.janvārī plkst.15.00 Lēdurgas Kultūras namā tiks atzīmēta 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres diena ar videomateriāla demonstrēšanu par lēdurdziešu dalību barikādēs, atmiņu stāstiem, fotogrāfiju izstādi, ugunskuru, tēju, maizītēm. 20.janvāra vakarā ikviens aicināts uz mirkli piestāt pie ugunskura, lai atminētos un ieklausītos Lēdurgas Kultūras nama vīru kopas iedziedātajās dziesmās.

No 13. līdz 22.janvārim pie Lēdurgas Kultūras nama atradīsies īpašs autobuss, kurā iekārtota audiovizuāla izstāde par barikāžu laika notikumiem. Ekspozīcijā skatāmi gan dažādi Lēdurgas bibliotēkas sagatavotie materiāli, gan video, tostarp pirms dažiem gadiem Vidzemes Augstskolas atmiņu studijā filmētie stāsti, kuros piedalījās arī vairāki lēdurdzieši. Tāpat ekspozīcija ļaus iepazīt nesen tapušus stāstus jeb sarunas par piedzīvoto. Ar tā laika notikumiem un atmiņām dalījās lēdurdzieši Karolis Treijs, Juris Bernards, Vilhelms Ločmelis, Modris Motte, Juris Špērs, Andris Šemets, Anita un Andris Miķelsons, Olga Juhņeviča, kā arī vidrižnieks Juris Žūriņš. Sarunas ar stāstniekiem iemūžinājis Mareks Motte.

Izstādes autobuss atvērts interesentiem katru dienu no plkst.13.00 līdz 15.00. Citā laikā to iespējams apskatīt, iepriekš piesakoties un zvanot uz tālruņa numuru 29166140. 20.janvārī, barikāžu atceres dienā, autobuss būs atvērts visu dienu.

 
 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.