Menu
 

25.I Koncerts "Tenoru Jaunais gads" Piņķos

25.I Koncerts "Tenoru Jaunais gads" Piņķos

25. janvārī plkst. 19.00 Babītes kultūrizglītības centrā Piņķos būs iespēja noklausīties koncertu “Tenoru Jaunais gads”. Klausītājus ar dziesmām un elegantu humoru priecēs Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kristians Kareļins  un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. Par pavadījumu koncertos gādās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa, gaidāmi arī īpašie viesi.

Abos vakaros skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: “Tava rīta kafija”, “Karameles”,  ”Divi eņģeļi”, “Zelta kamanas”,  ”Mazā”, “O, Sole Mio", ”Tavas mājas manā azotē”, “Ziemassvētku miera sardze”, ”Ziemas ceļa idille” u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen repertuāra, kā arī Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula “zelta” repertuāra skaņdarbi.

Koncertam īpašu šarmu piešķirs pārdomātais scenārijs un aktieru joki. Koncerta gaitā skatītāji uzzinās, ko mēs varam sagaidīt no 2019. gada, ko Austrumos dēvē par Cūkas gadu. Aktieri ir nopietni meklējuši un ar smaidu atraduši pozitīvo visās jomās, radot optimistisku gaisotni un cerīgu skatu nākotnē. Koncertā netrūks arī emocionālu nošu un aizkustinoša pacēluma, ko nodrošinās aktieru vokālā meistarība un dziesmu izvēle.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.