Menu
 

22.II Erudīcijas spēļu vakars "Prāta spēles. Latvijas kauss 2019" Siguldā

22.II Erudīcijas spēļu vakars "Prāta spēles. Latvijas kauss 2019" Siguldā

22. februārī plkst. 18.00 kultūras centrā "Siguldas devons" notiks erudīcijas spēļu vakars "Prāta spēles. Latvijas kauss 2019", kurā būs iespēja aizraujoši pavadīt laiku, iesaistīties diskusijās kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

Turnīrs tiek organizēts ar mērķi attīstīt prāta spēļu kustību visā Latvijā, aicinot ikvienu piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par savu zemi. "Prāta spēles" ir izklaidējošs pasākums, kas neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas – galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, tiek aicināti apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi – šī ir spēle visiem, lai stiprinātu latviskās piederības sajūtu. Visa gada garumā norisināsies vairāk nekā 30 spēles visā Latvijā.

Lai pieteiktos erudīcijas spēlei, nepieciešams apzināt 4–6 cilvēku komandu. Spēļu dalībniekiem nav noteiks vecuma ierobežojums, un dalība pasākumā ir bez maksas. Erudīcijas spēles laikā būs iespēja laimēt dažādas turnīra atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balvas. Atlases spēļu labākās komandas vispirms tiksies reģiona pusfinālā, un labākās cīnīsies par unikāla dizaina kausu turnīra lielajā finālā novembrī Rīgā.

Plašāka informācija pieejama šeit, reģistrācija šeit.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.