Menu
 

28., 30. IV Latvijas simtgades filma "1906" Saulkrastos un Pabažos

  • Autors:  Apriņķis.lv
28., 30. IV Latvijas simtgades filma "1906" Saulkrastos un Pabažos

28.aprīlī plkst.16.00 Saulkrastu novada domes telpās un 30.aprīlī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā demonstrēs jauno Latvijas simtgades filmu "1906". Rīga, 1906. gada rudens. Slepenpolicija ir guvusi virsroku cīņā ar sociāldemokrātu kaujiniekiem. Tikai viena grupa spītīgi turpina savu darbību un plāno pārgalvīgu uzbrukumu rūpnīcas kasei.

Par operācijas vadītāju tiek nozīmēts ierindas kaujinieks Pelēkais. Operācijas plānošanas laikā Pelēkais satiek dzejnieci Violetu un mēģina iekarot viņas uzmanību. Violetas iedvesmots, Pelēkais ierauga dzīvi un revolūciju citām acīm. Turpretim Violeta nemanāmi nonāk kaujinieku bīstamajā pasaulē. Rīgā ir sācies vētrainais, bēdīgi slavenais 1906. gada novembris...

Filmas tapšanā kopumā piedalījušies vairāk nekā 1000 cilvēku, starp kuriem ir gan aptuveni 800 masu skatu dalībnieku, amatnieku un tehniskā komanda, gan arī aktieri, galveno lomu atveidotāji – Mārtiņš Kalita, Inese Pudža, Kaspars Zvīgulis, Toms Auniņš, Kaspars Dumburs, Gatis Gāga, arī Lauris Dzelzītis, Inese Kučinska, Vladislavs Nastavševs. Filmas režisors ir Gatis Šmits.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.