Menu
 

23.-25.V "ZZ čempionāta" fināls Ropažu novadā

  • Autors:  Apriņķis.lv
23.-25.V "ZZ čempionāta" fināls Ropažu novadā

No 23.līdz 25.maijam plkst. 10.00-19.00 sporta kompleksā “333” Ropažu novadā norisināsies skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionāts” fināls. Ceturtdien par uzvaru savā grupā sacentīsies 5.-6.klašu skolēni, piektdien – 7.-9.klases un sestdien – 10.-12.klases. ZZČ finālā klases sacentīsies par 1. vietu starp saviem vienaudžiem, kā arī “Grand Prix” balvu visām klašu grupām – ceļojumu uz Ungāriju, bet pirmās vietas ieguvēji katrā klašu grupā saņems aktīvā tūrisma centra “Eži” sarūpēto brīvdabas piedzīvojumu.

Organizatori skolēniem sagatavojuši astoņas stafetes, viena no fināla aktivitātēm notiks arī uz ūdens. Paralēli galvenajām ZZČ stafetēm būs arī Brīvo aktivitāšu zona, kur varēs gan piedalīties kendamas čempionātā, gan iemācīties pateikt “nē” vai izzināt fizikas pasaules jaunumus.

Skolotāju zonā izzinošas lekcijas par līderību, personības izaugsmi un apzinātu mobilo telefonu lietošanu piedāvās “Tele 2”, bet Valsts policija stāstīs par tik svarīgu tēmu kā drošība mācību iestādē, savukārt “Elektrum Energoefektivitātes centrs” aktualizēs pirms vasaras brīvlaika īpaši svarīgos elektrības drošības un energoefektivitātes jautājumus.

“ZZ Čempionāta”  finālā šogad piedalīsies gandrīz 15 000 skolēnu no 540 klasēm jeb 180 komandām katrā klašu grupā no visas Latvijas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.