Menu
 

23.V Aigara Hibnera personālizstādes "Personības" atklāšana Siguldā

  • Autors:  Apriņķis.lv
23.V Aigara Hibnera personālizstādes "Personības" atklāšana Siguldā

23.maijā plkst. 18.30 Zaļās Villas galerijā Siguldā tiks atklāta Aigara Hibnera personālizstāde “Personības”. Izstādē redzamas fotogrāfijas ar Latvijā zināmu cilvēku portretiem. Tie ir aktieri, režisori, muzikanti, rakstnieki, mākslinieki un citu jomu pārstāvji, kuru portreti nofotografēti pēdējo desmit gadu laikā.

Aigars Hibneris ir strādājis par fotožurnālistu, tāpēc viņam bijusi iespēja satikt un iepazīt daudz interesantu cilvēku. “Dažkārt gan fotosesijām paredzētais laiks bija tikai 3-5 minūtes, un šajā laikā vajadzēja atrast kontaktu ar fotografējamo personu, kā arī uzņemt vairākas publicējamas bildes. Darbs bez iespējām kļūdīties,” atzīst autors.

Strādājot izdevniecībā vai veicot citus pasūtījuma darbus, Aigars vienmēr centies uztaisīt kādu bildi, kā viņš redz un sajūt cilvēku. Daudzas no uzņemtajām fotogrāfijām nav līdz šim publicētas, tagad daļu no tām var apskatīt izstādē. Šobrīd fotogrāfs fotožurnālista darbu ir nomainījis pret darbu ar ilgtermiņa fotoprojektiem un fotogrāmatu veidošanu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.