Menu
 

15.–20.VII Saulkrastu džeza festivāls

  • Autors:  Apriņķis.lv
15.–20.VII Saulkrastu džeza festivāls

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls, kas šogad norisināsies no 15. līdz 20. jūlijam "Minhauzena Undā" Saulkrastos, ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitātes kritērijiem. Festivāls notiek katru gadu kopš 1997. gada un piedāvā izcilu džeza mūziķu koncertus un jauno mūziķu meistarklases.

15. jūlijā uzstāsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kombo dalībnieki, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas kvartets “Fierce Quartet”, savukārt pirmās dienas noslēgumā koncertu sniegs Latvijas grupa "Lupa".

16. jūlijā muzicēs Nebraskas Universitātes Omahā, ASV, studenti un pasniedzēji – grupa "UNO Jazz Combo". Šajā dienā uzstāsies arī Ungārijas/ASV grupa "Silhouette and Vinx" un Latvijas džezfanka grupa “Very Cool People” kopā ar reperiem Edavārdi, ansi un džeza un soula mūzikas dziedātāju Kristīni Prauliņu.

17. jūlijā koncertu sniegs ASV muzikālā apvienība "New Mexico Workshop Quartet", Itālijas grupa "Motel Kaijū", kā arī Beļģijas bigbends "Interfak BigBand".

18. jūlijā gaidāms jauno bundzinieku konkurss "Baltijas Bundzinieku līga", pēc tam uzstāsies Veronika Čiči, kas ir viena no ievērojamākajām džeza vokālistēm Lietuvā. Šīs dienas vakara programmu noslēgs Polijas mūziķe Kinga Glika, kas tiek uzskatīta par uzlecošo zvaigzni džeza un blūza mūzikas pasaulē.

19. jūlijā būs iespēja dzirdēt Latvijas un ASV bigbendu "JVLMA & RDKS Bigbend", ko veido dalībnieki no Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Rīgas Doma kora skolas, ASV grupu "CieL Experience", kas savā izpildījumā apvieno R & B, svinga, hiphopa un tradicionālās Haiti mūzikas stilus, kā arī "Kauņas bigbendu", kuru raksturo stilu daudzveidība.

20. jūlijā koncertēs Izraēlā dzimušā basa spēles meistara Ehuda Etuna trio, talantīgais franču basģitārists Šobs, kā arī ASV grupa “Moshulu”, kuras repertuārs ir plašs un visaptverošs. Pēc sestdienas koncerta - "Jazz Art nakts" Saulkrastu Meža parkā.

Vairāk informācijas festivāla tīmekļvietnē saulkrastijazz.lv. Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.
Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.