Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 26 Septembris 2018

Aizdevuma likmes griestu noteikšana varētu mazināt aizdevēju konkurenci

Gaidāmās izmaiņas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā (PTAL) var mainīt iedzīvotāju iespējas aizņemties naudu dažādās dzīves situācijās. Viena no likumdevēju iecerēm ir tā saucamo “ātro kredītu” maksimālās procentu likmes ierobežošana. Vai un kā tas varētu ietekmēt iespējas izmantot šos aizdevumus? Kādu iespaidu jaunās prasības var atstāt uz citiem patēriņa kreditēšanas veidiem, piemēram, iegādājoties preces uz nomaksu?

Lasīt vairāk...

Pētījums: Gados jaunākiem iedzīvotājiem pozitīvāks skatījums uz Latviju un tās sasniegumiem

Jaunākajā "Baltic International Bank Latvijas barometra" pētījumā iedzīvotāji tika aicināti gan novērtēt pagājušo desmitgadi, gan izteikt prognozes nākamajiem desmit gadiem. Iegūtie rezultāti liecina, ka iedzīvotāji vērtē notikumus valstī, balstoties uz savām interesēm un kompetences, augstāk vērtēdami sev tuvus notikumus un tematus.

Lasīt vairāk...

Sestdien varēs doties Simtgades velobraucienā pa Babītes novadu

  • Publicēts Sports

Gaidot Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, 29. septembrī Babītes novada pašvaldība aicina interesentus piedalīties Eiropas Sporta un veselības nedēļas un Eiropas senioru dienai veltītā aktivitātē – Simtgades velobraucienā pa Babītes novadu. Varēs iepazīt Babītes novada dabas un kultūrvēsturisko ainavu rudens košumā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.