Menu

Atpūta

Ādažu skolēni uzvar Likteņdārza sveču konkursā

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgades svinībām, no 1. oktobra līdz 5. novembrim Likteņdārzs aicināja Latvijas skolu skolēnus veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai piedalītos konkursā par lielāko reģiona sveci. Konkurss ir noslēdzies ar necerēti lielu atsaucību – tajā piedalījās 150 klases no 74 Latvijas skolām, kopā savācot 1704,18 kilogramus sveču materiāla.

Lasīt vairāk...

"Kodols" iesaka. Uz Turciju jūs brauksiet atkal!

Skolēnu brīvdienas bija vienīgais laiks, kad mūsu ģimene varēja izbrīvēt laiku, lai visi kopā vēl vēlā rudenī aizbrauktu baudīt sauli un jūru. Rīgas lidostā, gaidot čārterreisu uz Antāliju (Turcijas kūrortu), saprotam, ka tādu kā mēs ir daudzi. Dažādu vecumu bērni līdzi ir katram otrajam ceļotājam. Jau lidostā ievērojam ģimeni, kas brauc kopā ar sešiem (!) bērniem. Un ir tikai saprotami, ka šai ģimenei līdzi brauc arī ņipra vecmāmiņa.

Lasīt vairāk...

Brīvdabas muzejs aicina uz Mārtiņdienas svinībām

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs 11. novembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 aicina uz bagātīgajām Mārtiņa dienas svinībām. Svētku viesi arī šogad tiek aicināti uz tradicionālo Mārtiņa dienas maskošanos un dančiem kopā ar folkloras kopām, gatavošanos ziemai ar radošām darbnīcām, veiklības pārbaudi gailīšu makarēšanā un umurkumura pievarēšanā, kā arī, protams, gardumu baudīšanu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.