Menu
 

Apkārt ūdenskrātuvei

  • Autors:  Apmaksāta publikācija
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Vai Tev patīk aktīva un aizraujoša atpūta? Mums ir labas ziņas! Startē projekts, kurš palīdzēs ikvienam plānot nedēļas nogali vai tikai dažu stundu braucienu uz Kauņas ūdenskrātuves reģionu. Pārsteidzoši dabas skati, elpu aizraujoša arhitektūra un vēstures pieminekļi – šeit katrs atradīs kaut ko unikālu!

Izvēlies savu maršrutu!

Pat 6 dažādi maršruti, kuros ietilpst Kaišadoru, Kauņas, Birštonas, Kauņas rajona un Prienu pašvaldības, aicina visus, kas vēlas apbrīnot Lietuvas dabu un labāk iepazīt Kauņas ūdenskrātuves apkārtni.

Trūkst ideju riteņbraukšanai? Izvēlies 10 minūšu velomaršrutu pa Birštonas apkārtni. Vai varbūt tu izvirzīji mērķi apceļot visu Kauņas ūdenskrātuves reģionu? Tad paķer mugursomu un dodies divu dienu pārgājienā pa Kauņas ūdenskrātuves takām!

Maršrutu daudz, vienkārši izvēlies un baudi neaizmirstamus iespaidus!

Iepazīsti Lietuvu

Kauņas ūdenskrātuve ir slavena ne tikai kā lielākais mākslīgais ūdens objekts Lietuvā. Daudz tūrisma objektu stiepjas gar visu ūdenskrātuves piekrasti, ar kuru mēs varam droši lepoties un aicināt viesus no ārvalstīm.

Ar Lietuvas vēsturi iepazīstinās viens no lielākajiem dabas etnogrāfiskajiem muzejiem Eiropā, kas atrodas Kaišadorā. Pavisam blakus ceļam Prieni – Alīta esošais Balbierišķa atsegums neapšaubāmi atvērs vienu no skaistākajām Lietuvas ainavām. Kauņa var lepoties ar iespaidīgu Pažaisļa baznīcas un klostera ansambli. Birštonā XX gadsimta sešdesmitajos gados tika aprīkota aizsargājoša piestātne, tagad sagādā prieku pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Pastaigāties un izbaudīt skatus visos gadalaikos aicina Kauņas rajonā esošā Kadiķu ielejas taka, kura 2016. gadā tika izraudzīta kā skaistākā atpūtas (izglītojošā) taka Lietuvā!

Ceļvedis tavā tālrunī!

Ceļojot cilvēkiem bieži trūkst vajadzīgās informācijas par tūrisma objektiem, tāpēc projekts “Apkārt ūdenskrātuvei” piedāvā ceļotājiem unikālu iespēju apmeklēt vēlamās vietas vienkāršāk un uzzināt vēl vairāk!

Personīgais gids tagad var būt tavā tālruni! Maršruti, apmeklētākie objekti un to apraksti – viss, lai padarītu Jūsu ceļojumu uz Kauņas ūdenskrātuves apkārtni gludu, interesantu un aizraujošu! Viss, kas ir jāizdara, ir jālejupielādē audio gida lietotne “Apkārt ūdenskrātuvei” savā viedtālrunī.

Vairāk: www.aplinkmarias.lt

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.