Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 04 Decembris 2018

"Škoda Vagonka": "Talgo" piedāvātā cena PV elektrovilcienu iegādes iepirkumā ir pārāk augsta

Pasažieru pārvadātāja "Pasažieru vilciens" (PV) elektrovilcienu iegādes iepirkumā par uzvarētāju atzītajam Spānijas uzņēmumam "Talgo" ir nepietiekama pieredze, kvalifikācija un tā piedāvātās izmaksas uz vienu elektrovilciena sēdvietu gadā ir pārāk augstas, lai uzņēmums uzvarētu šajā iepirkumā, otrdien žurnālistiem teica "Škoda Vagonka" pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Festivālā "Riga Symphony" piedalīsies 300 dalībnieku

Šonedēļ – no 6. līdz 10. decembrim – Rīgā norisināsies septītais festivāls “Riga Symphony”. Uz to šogad ieradušies 300 dalībnieku, tostarp – 150 jaunieši un bērni no 32 pasaules valstīm. Festivāla laikā viņi iepazīs Latvijas un Rīgas kultūras un vēsturisko mantojumu, kā arī piedalīsies festivāla programmā: vokālajā konkursā, meistarklasēs un radošajos pasākumos, labdarības koncertos un svinīgajā galā koncertā.

Lasīt vairāk...

Viedoklis. ANO Globālais migrācijas pakts – kāpēc Latvijai nebūtu jāpievienojas

Neskatoties uz faktu, ka ANO Globālo migrācijas kompaktu (turpmāk – Pakts) plānots apstiprināt jau 11. decembrī, līdz pat Nacionālās apvienības (NA) aicinājumam tam nepievienoties, neviens neuzskatīja par nepieciešamu Paktu vispār apskatīt. Nav brīnums, ka tagad, nedēļu pirms dienas, kad jāpieņem lēmums, sabiedrībā, Saeimā un valdībā plosās pamatīga viedokļu vētra.

Lasīt vairāk...

Zvejniekciemā pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījumam

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Saulkrastu novada Saulkrastu pagastā no 2019. gada 2. janvāra tiek mainīts Zvejniekciema Pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Zvejniekciemā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst. 13.00 līdz 14.00 tiks nodrošināti līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā kultūras nama “Zvejniekciems” telpās Atpūtas ielā 1b vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.