Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 04 Decembris 2018

18.-26.XII Romantiska komēdija "Jaungada taksometrs" Ropažos, Vangažos un Inčukalnā

  • Publicēts Kino

18.decembrī plkst. 19.00 Ropažu kultūras namā, 21.decembrī plkst.19.00 Vangažu kultūras namā un 26.decembrī plkst.18.00 Inčukalna tautas namā demonstrēs režisora Māra Martinsona jauno filmu “Jaungada taksometrs”. Vecgada vakars. Taksometra vadītājs Andrejs (Lauris Reiniks) jau gandrīz beidzis maiņu, kad aizmugurējā sēdeklī nejauši atstāta Jaungada dāvana viņam liek atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kas tajā vakarā paviesojusies viņa automobilī...

Lasīt vairāk...

18.XII Koncertprogramma "Trīs vīri Ziemassvētkos" Mārupē, Baložos un Krimuldā

18.decembrī plkst. 19.00 Mārupes kultūras namā, 19.decembrī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā un 25.decembrī plkst. 19.00 Krimuldas tautas namā aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns apvienojušies jaunā koncertprogrammā "Trīs vīri Ziemassvētkos", klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā.

Lasīt vairāk...

18.XII Valmieras Drāmas teātra viesizrāde "Staburaga bērni" Mālpilī

18.decembrī plkst. 14.00 Mālpils kultūras centrā ar viesizrādi "Staburaga bērni" viesosies Valmieras Drāmas teātris. Tas ir stāsts par diviem draugiem Janci un Marču, kas iepazinās kādā pavasara dienā Staburaga pakājē. Par viņu piedzīvojumiem un noslēpumiem, izzinot pasauli un Staburaga apkārtni, kas mums šobrīd vairs nav redzama un ir palikusi tikai nostāstos. Lomās: Aigars Apinis, Jānis Znotiņš.

Lasīt vairāk...

17.XII Muzikāla izrāde "Kraukšķītis" Ādažos

17.decembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā – Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde “Kraukšķītis”, kas tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem. Izrādes laikā skatītāji dodas aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsenus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

Lasīt vairāk...

"Škoda Vagonka": "Talgo" piedāvātā cena PV elektrovilcienu iegādes iepirkumā ir pārāk augsta

Pasažieru pārvadātāja "Pasažieru vilciens" (PV) elektrovilcienu iegādes iepirkumā par uzvarētāju atzītajam Spānijas uzņēmumam "Talgo" ir nepietiekama pieredze, kvalifikācija un tā piedāvātās izmaksas uz vienu elektrovilciena sēdvietu gadā ir pārāk augstas, lai uzņēmums uzvarētu šajā iepirkumā, otrdien žurnālistiem teica "Škoda Vagonka" pārstāvji.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.