Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 05 Aprīlis 2019

Diskusijā apspriedīs Valsts prezidenta izvēles kritērijus

Laikā, kad sabiedrībā noris aktīva diskusija par Valsts prezidenta izvēles procesu, pilsoniskā iniciatīva “Par izcilu Latvijas Valsts prezidentu” aicina ikvienu interesentu uz paneļdiskusiju “Izcils Valsts prezidents: kādam tam būt un kā to atrast?”, kas notiks 9. aprīlī plkst. 18.00 “NicePlace” telpā Kr. Barona ielā 21a.

Lasīt vairāk...

Vakanču gadatirgū Jūrmalā piedāvās 150 brīvas darbavietas

9.aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00 Kauguru kultūras namā Jūrmalā notiks Vakanču gadatirgus, kur 23 Jūrmalā un tuvākajā apkārtnē strādājošie uzņēmumi darba meklētājiem piedāvās vairāk nekā 150 darbavietu gan pastāvīgam darbam, gan darbam vasaras sezonā. Šogad vienlaikus notiks arī skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums “Cits bazārs”.

Lasīt vairāk...

Kurmis – dārznieka bieds vai biedrs?

  • Publicēts Vide

Kurš gan nezina, kas ir kurmis! Bet ne katram ir izdevies to sastapt, redzēt vai pieķert darbojoties. Pat ja jums šķiet, ka kurmji dārzā, mauriņā un zemeņu vagās nodara tikai postu vien un jātiek no tiem vaļā, tā gluži nav. Izrādās, kurmis ir ne tikai kaitnieks un bieds, bet arī palīgs un biedrs.

Lasīt vairāk...

Pareiza roku mazgāšana – veselības ķīla

Gada aukstajos mēnešos runas par sezonālajiem vīrusiem un gripu ir ierasta tēma, taču šogad uzmanības centrā nonācis vēl kāds veselībai bīstams vīruss no tālās Ķīnas Uhaņas. Kaut arī Latvija, salīdzinājumā ar citām pasaules valstīm, pagaidām nav augsta riska valsts, personīgās higiēnas ievērošana šajā periodā ir īpaši nozīmīga un pat veselības saglabāšanai izšķiroša.  Pareiza personīgā higiēna palīdz izvairīties arī no klasiskās saaukstēšanās (tā ir vīrusu izraisīta un lipīga!), kā arī – gripas.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā norisināsies Skriešanas svētki

  • Publicēts Sports

14.aprīlī Majoru pludmalē norisināsies viens no gaidītākajiem Jūrmalas aktīvās atpūtas pasākumiem pavasarī – Jūrmalas Skriešanas svētki. Lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties citās izklaidējošās aktivitātēs.

Lasīt vairāk...

Meja lūdz "Breksitu" atlikt līdz 30.jūnijam

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja piektdien lūgusi Eiropas Savienību (ES) atlikt "Breksitu" līdz 30.jūnijam, pieļaujot arī iespēju, ka Apvienotā Karaliste aiziet no bloka agrāk, ja parlaments beidzot apstiprina jau trīskārt noraidīto "Breksita" vienošanos.

Lasīt vairāk...

Rīgas dome opozīcija nelolo cerības, ka līdz ar Ušakova atstādināšanu varētu uzlaboties domes darbs

Rīgas domes opozīcijas partiju ieskatā, domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (S) atstādināšana no amata sevišķi neuzlabos sadarbību ar valdošo koalīciju. Aptaujātie opozīcijas partiju frakciju vadītāji pauda viedokli, ka personāliju nomaiņa Rīgas domes vadībā pašvaldības darbu nemainīs, jo pie varas joprojām būs "Saskaņas" un "Gods kalpot Rīgai" bloks.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.