Menu
 

Ieva Siliņa: "Valstij jāprasa no zinātniekiem rezultāts"

Latvijas Jauno zinātnieku apvienības (LJZA) valdes priekšsēdētāja Ieva Siliņa ir pārliecināta, ka Latvija ir iespēju zeme, un arī pati viņa vienmēr bijusi sabiedriski aktīva. Kopš 2016. gada Ieva vada LJZA un nesen pieņēmusi jaunu izaicinājumu – viņa kļuvusi par Valsts prezidenta ārštata padomnieci zinātnes un izglītības politikas jautājumos. Aicināju Ievu uz interviju, lai parunātu par zinātni un ne tikai. Satikāmies kafejnīcā Rīgas klusajā centrā, un Ievai līdzi bija abi dēli – septiņgadīgais Jēkabs un astoņgadīgais Mārtiņš. Sarunas laikā Ieva atzina: "Labi, ka Latvijā nav kā Indijā, kur sievietēm jāizvēlas – izglītība vai ģimene."

Lasīt vairāk...

Jūrmalā uzsāk vides kampaņu "Dari dabai prieku, neņem lieku"

Jūrmalas tūrisma un sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji un citi komersanti, kuru darbība saistās ar publisko pakalpojumu sniegšanu, kā arī pašvaldību iestādes, kuras veic iedzīvotāju un viesu apkalpošanu, tiek aicinātas iesaistīties vides kampaņā “Dari dabai prieku, neņem lieku”. Kampaņa tiks uzsākta 22. augustā Jūrmalas pilsētā. Mērķis ir veicināt, lai privātā un publiskā sektora pakalpojumu sniedzēji ieviestu videi draudzīgas rīcības principus un mazinātu resursu patēriņu.

Lasīt vairāk...

Pirmajā Sabiedrības integrācijas fonda padomes sēde neizdodas ievēlēt priekšsēdētāju

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) jaunās padomes pirmajā sēdē neizdodas ievēlēt SIF priekšsēdētāju, ziņu aģentūra LETA uzzināja padomes sēdē. Uz SIF priekšsēdētāja amatu izvirzīja divus pretendentus - kultūras ministru Nauri Puntuli (VL-TB/LNNK) un "Kurzemes NVO atbalsta centrs" valdes priekšsēdētāju Inesi Siliņu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.