Menu
 

Maizes ceptuve "Lāči" aizvadīto gadu noslēgusi ar 2,1% apgrozījuma pieaugumu

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotāja SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 8,314 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 23,9% - līdz 164 254 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka "Lāču" darbība aizvadītajā gadā ir bijusi veiksmīga. Galvenie peļņas pieauguma iemesli bija darba ražīguma kāpums, efektivitātes uzlabošana, mārketinga un citu saimniecisko izdevumu ekonomija, kā arī izmaiņas produktu portfelī.

2018.gadā kompānija turpināja attīstīties, aktīvi piedalīties Eiropas Savienības atbalsta projektos, atjaunoja ēkas un infrastruktūru, iegādājās jaunus pamatlīdzekļus, strādāja pie jaunu klientu piesaistes un jaunu eksporta tirgu apgūšanas. Kompānija aktīvi strādāja arī pie jaunu produktu izstrādes, kā arī izslēdza no sortimenta neejošās un peļņu nenesošās preces.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2017.gadā "Lāči" strādāja ar 8,14 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 20,7% - līdz 132 601 eiro.

Kompānija "Lāči" reģistrēta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 961 860 eiro. "Lāči" pilnībā pieder Normundam Skauģim.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.