Menu
 

Trešajā ceturksnī izsniegtas 1023 būvatļaujas dzīvojamo ēku būvniecības uzsākšanai un rekonstrukcijai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

2019.gada 3. ceturksnī izsniegtas 1023 būvatļaujas dzīvojamo ēku būvniecības uzsākšanai, kapitālajam remontam, rekonstrukcijai un restaurācijai par kopējo platību 215 tūkstoši kvadrātmetru, tai skaitā jaunajai būvniecībai –  768 būvatļaujas par paredzamo platību  147 tūkstoši kvadrātmetru, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati.

Viena dzīvokļa jaunu māju būvniecības uzsākšanai izsniegtas  626 būvatļaujas (paredzamā platība – 118 tūkstoši kvadrātmetru).

Nedzīvojamo ēku būvniecības uzsākšanai, kapitālajam remontam, rekonstrukcijai un restaurācijai tika izsniegtas  500 būvatļaujas par kopējo platību  426 tūkstoši kvadrātmetru, tai skaitā jaunajai būvniecībai – 347 būvatļaujas par paredzamo platību  259 tūkstoši kvadrātmetru. Rūpnieciskās ražošanas ēku un noliktavu būvniecības uzsākšanai, kapitālajam remontam, rekonstrukcijai un restaurācijai tika izsniegtas 84 būvatļaujas par kopējo platību  110 tūkstoši kvadrātmetru, no tām 60 būvatļaujas – jaunbūvēm par kopējo platību 89 tūkstoši kvadrātmetru.

Kā liecina CSP dati, šāgada 3. ceturksnī, salīdzinot ar 2018. gada 3. ceturksni, būvniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās pieauga par 5,9 %. Būvniecības apjoma kāpums bija ēku būvniecībā – par 11,7 %, inženierbūvniecībā – par 2,1 % un specializētajos būvdarbos – par 2,4 %.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.