Menu
 

Vairāki "Maxima" veikali periodiski slēgti pūļa mazināšanai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: LETA Foto: LETA

Laikā, kad īpašas rūpes tiek veltītas darbinieku un klientu drošībai, "Maxima Latvija" turpina ieviest vēl striktākus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu sociālo distancēšanos – uzņēmums dienā periodiski slēdz atsevišķus veikalus cilvēku plūsmas regulēšanai. Tāpat higiēnas nolūkos tiek atcelta laika fiksēšana autostāvvietās pie "Maxima" veikaliem, tiek veikta pastiprināta dezinfekcija gan veikala publiskajā zonā, gan darbinieku koptelpās, kā arī pie veikala ieejas uz asfalta seguma izveidotas atzīmes 2 m distances ievērošanai, informē SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

"Esam ieviesuši virkni preventīvu darbību, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību. Novērojam, ka šie pasākumi ir nesuši pozitīvu rezultātu – "Maxima" pircēju skaits vidēji samazinājies par 30%, bet "Maxima" veikalos, kas atrodas tirdzniecības centros, klientu skaits ir samazinājies pat līdz 55%. Priecē, ka cilvēki arvien vairāk ievēro atbildīgo instanču norādījumus un veikalus apmeklē, ievērojot īpašu piesardzību. Tomēr, neskatoties uz jau ieviestajiem piesardzības pasākumiem, vēlamies vēl vairāk uzsvērt katra iedzīvotāja individuālo atbildību vīrusa ierobežošanai un turpināsim nākt klajā ar pašu iniciatīvām, lai palīdzētu cilvēkiem ievērot sociālo distanci sabiedriskās vietās, tajā skaitā mūsu veikalos," norāda "Maxima Latvija" vadītājs Viktors Troicins.

Iedzīvotāji tiek aicināti izmantot iespēju visus nepieciešamos pārtikas produktus un sadzīves preces iegādāties attālināti, izmantojot pārtikas interneta veikalu barbora.lv, kas ir atvēris pirkumu saņemšanas punktus Bauskā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Saldū, Talsos un Tukumā, nodrošinot pārtikas iegādi internetā arī Latvijas reģionu iedzīvotājiem.

""Maxima" sociālās distances ievērošanu uztver ļoti atbildīgi, tādēļ labākas cilvēku plūsmas regulēšanai vairākas reizes dienā uz neilgu laiku divpadsmit "Maxima" veikali slēgs savas durvis. Tas tiek darīts, lai būtu iespējams ievērot atbildīgo instanču noteikto 2 metru distanci citam no cita, ko uzņēmums aicina ievērot arī ārpus veikala, sekojot līdzi uzlīmēm uz asfalta. Īslaicīga veikalu slēgšana notiek ne tikai Rīgā, bet arī reģionos, piemēram, Rojā, Jelgavā, Liepājā, Madonā, Ādažos un Lielvārdē," norāda L. Dupate-Ugule.

Visās tirdzniecības vietās tiek veikta pastiprināti dezinfekcijas pasākumi, kā arī rūpīga kasu zonu, iepirkumu groziņu un ratiņu tīrīšana ik pēc divām stundām. Rūpējoties par darbinieku drošību, organiskā stikla sejas aizsargmaskas ir izsniegtas ne tikai pašapkalpošanās kasēs, bet arī infocentru darbiniekiem, sveramo produktu vitrīnu darbiniekiem un vecākajam kasieriem, vēsta uzņēmuma pārstāve.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.